SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TRT Spikeri Erdoğan Arıkan’dan tepki çeken Galatasaray Fenerbahçe sözlerine cevap

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih'e elenmesinin ardından Galatasaray ve Fenerbahçe ile ilgili sözleri tepki çeken TRT Spikeri Erdoğan Arıkan, ifadelerine açıklık getirdi. Erdoğan Arıkan Galatasaray ve Fenerbahçe için "Büyük kulüplerin küçük takımları onlar" demişti.

Güncellenme: 17:44, 16/03/2018

TRT’nin tecrübeli spikerlerinden Erdoğan Arıkan’ın, Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu’nda Beşiktaş’ın Bayern Münih’e elenmesinin ardından yayınlanan Spor Artı programında Galatasaray ve Fenerbahçe için söylediği “Ülke olarak hesap sorabildiğimiz zaman yöneticiler bu kadar rahat oturamazlar o koltuklarda. Ama Fenerbahçe-Galatasaray çekişmesiyle kendimizi avutuyoruz. Büyük kulüplerin küçük takımları onlar. Avrupa’ya çıkınca fazla bir şey yapamayan takımlar. Dolayısıyla da fazla büyüyemiyorlar” sözleri tepki çekmişti. İki takım taraftarlarının sert eleştirilerine maruz kalan Erdoğan Arıkan, sözlerine açıklık getirdi.

İLGİLİ HABER TRT Spor`da Erdoğan Arıkan`ın Fenerbahçe ve Galatasaray sözleri tartışma yarattı! `Küçük takımlar...` TRT Spor`da Erdoğan Arıkan`ın Fenerbahçe ve Galatasaray sözleri tartışma yarattı! `Küçük takımlar...`

Erdoğan Arıkan, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“TRT SPOR ve çalışanları, Kulüplerimize ve şanlı geçmişlerine her zaman saygılıdır… 15 -20 milyona yakın taraftarı olan kulüplerin büyüklüğü zaten tartışılamaz, sahadaki takımları da büyük olursa dünyada başarı gelir ve Türkiye daha mutlu olur saygılarımla…”

Yayınlanma Tarihi:16:31,