SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray taraftarı Türk Telekom Staydumu’na akın etti

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray, Fenerbahçe ile oynayacağı derbi öncesinde son antrenmanını Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirdi. Taraftara açık olan antrenmana yaklaşık 20 bin kişi katılırken Türk Telekom Stadyumu'nda inanılmaz görüntüler yaşandı. Antrenman öncesi sahaya çıkan teknik direktör Fatih Terim ve oyuncular atmosfer karşısında şaşkınlıklarını koruyamadı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray, Fenerbahçe ile oynayacağı derbi öncesinde son antrenmanını Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleştirdi.
Taraftara açık olan antrenmana 27 bin 981 biletli taraftar katılırken Türk Telekom Stadyumu'nda inanılmaz görüntüler yaşandı.
Antrenman öncesi sahaya çıkan teknik direktör Fatih Terim ve oyuncular atmosfer karşısında şaşkınlıklarını koruyamadı.
Onlarca meşalenin yakıldığı tribünler takımın sahaya çıkmasıyla daha da alevlendi.
Futbolcular çektikleri videolarla atmosferin tadını çıkartırken Fatih Terim bazı taraftarlarla fotoğraf çektirdi.
GS TV'ye konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Bu taraftar için her şey yapılır. Ben çok duygulanıyorum. Söylenecek kelimeler çok az. Böyle bir camiaya mensup olmak beni gururlandırıyor. Taraftarımızı kutluyorum. Bu taraftar büyük taraftar" ifadelerini kullandı.
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe derbisi öncesi basına açık düzenlenen idmanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Cengiz, yarın oynanacak maçla ilgili olarak, "İnşallah kazanırız. Hak eden kazansın. Hak eden de Galatasaray olsun" dedi.
Taraftarların tribünleri doldurmasıyla ilgili de konuşan Cengiz, "Tarihi bir ana tanıklık ediyoruz. Böyle bir manzara bize nasip oldu. İnşallah kazanırız. Hak eden kazansın. Hak eden de Galatasaray olsun. Bu taraftara her şey layık" şeklinde konuştu. 
Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak ise, "Atmosferi görüyorsunuz. Bu maça çok iyi hazırlandık. Galatasaray bu sefer Kadıköy'e farklı gidiyor" ifadelerini kullandı.
Albayrak ayrıca, "Bu organizasyonun mimarı Fatih Terim'dir. 'Taraftarımızla beraber bir bütün olalım' dedi. Yarın da inşallah kazanan biz olacağız ve yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu.
İşte Galatasaray'ın unutulmaz antrenmanından görüntüler...