SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım’dan derbi zaferine çılgın prim!

Fenerbahçe, cumartesi günü 19 yıldır Kadıköy'de kaybetmedikleri Galatasaray'ı yenmek için maddi manevi tüm olanaklarını seferber etti.

Güncellenme: 09:48, 16/03/2018
Aziz Yıldırım’dan derbi zaferine çılgın prim!

Süper Lig’in 26.haftasında cumartesi günü saat 19.00’da oynanacak Galatasaray derbisi için Fenerbahçe’de seferberlik ilan edildi… Sarı Lacivertli ekipte kaptanlar Volkan Demirel ve Mehmet Topal işin ‘motivasyon’ kısmını üstlenirken, teknik heyet ‘mental’ ve ‘taktik’ olarak takımı dev maça hazırlıyor…

1 MİLYON EURO PRİM

Yönetim kanadı ise çılgın bir prim vaadinde bulunarak taşın altına eline soktu. Başkan Aziz Yıldırım, 1 milyon Euro’luk (yaklaşık 4 milyon 810 bin TL) galibiyet ödülü açıkladı. Galibiyet halinde futbolculara paylaştırılacak olan bu rekor para, Fenerbahçe’de bir maç için açıklanan en yüksek prim olarak kayıtlara geçecek.

Başkan Aziz Yıldırım’ın bugün Samandıra’da yapılacak son antrenmana da gelip, futbolculara primi bir kez de kendi ağzından açıklaması bekleniyor.

İLGİLİ HABER TRT Spor`da Fenerbahçe ve Galatasaray gafı! `Küçük takımlar...` TRT Spor`da Fenerbahçe ve Galatasaray gafı! `Küçük takımlar...`

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Galatasaray maçına Rıdvan Dilmen yorumu: Aykut Kocaman tarihe geçecek! Fenerbahçe Galatasaray maçına Rıdvan Dilmen yorumu: Aykut Kocaman tarihe geçecek!