SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor’un hayal kırıklığı Sow

Bursaspor’dan 6 ay boyunca aylık 160 bin Euro kazanacak olan Senegalli yıldız Moussa Sow, çıktığı 5 resmi maçta da hiçbir varlık gösteremeyerek hayal kırıklığı yaşattı.

Güncellenme: 13:10, 12/03/2018
Bursaspor’un hayal kırıklığı Sow

Bursaspor’un devre arası transfer döneminde Birleşik Arap Emirlikleri takımı Al-Ahli’den 6 aylığına kadrosuna kattığı golcü oyuncu Moussa Sow, camiada heyecan uyandırmıştı. Gol yollarına çare olması için alınan 32 yaşındaki futbolcu, ligde Beşiktaş ve Galatasaray maçları da dahil olmak üzere 4 müsabakada sakatlığı sebebiyle forma giyemedi. Ligde 4, kupada ise 1 olmak üzere toplam 5 resmi maça çıkan Sow, sahada kaldığı 237 dakikada hiçbir varlık gösteremedi.

İLGİLİ HABER Bursaspor Başkanı Ali Ay: Sadece Sow konusunda hata yaptığımızı düşünüyorum Bursaspor Başkanı Ali Ay: Sadece Sow konusunda hata yaptığımızı düşünüyorum

Aylığı 160 bin Euro

Bursaspor, yıldız ismi kadrosuna katmak için 6 aylığına 800 bin Euro için el sıkışmıştı. Kulübüne kiralama bedeli vermeyen yeşil-beyazlı idareciler, Sow'a ise aylık 160 bin Euro'dan 5 ay boyunca ödeme yapacak.

Yayınlanma Tarihi:13:09,