SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman’dan Şenol Güneş’e ‘taç’ cevabı!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 2-0'lık Evkur Yeni Malatyaspor galibiyetini değerlendirirken Şenol Güneş'e de "taç" tartışması hakkında cevap verdi. Kocaman, "Geçen haftaki sözlerim yanlış anlaşılmadı, yanlışa doğru büküldü. Orada baskı ortamını anlattım. Birisi hızlıca topu alıp kullanırsa hakemin durdurması lazım. Bunu şaka için söyledim 'Taç hırsızlığı' dedim. 'Taç' dedim bu kenardan kullanılan. Belki anlamayanlar varsa tekrarlayayım" dedi.

Güncellenme: 21:03, 11/03/2018

Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe’nin deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor’u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman açıklamalarda bulundu. Kocaman, geçen hafta Şenol Güneş’in “taç” açıklamasına da yanıt verdi. Deneyimli teknik adam, “Geçen haftaki sözlerim yanlış anlaşılmadı, yanlışa doğru büküldü. Orada baskı ortamını anlattım. Birisi hızlıca topu alıp kullanırsa hakemin durdurması lazım. Bunu şaka için söyledim ‘Taç hırsızlığı’ dedim. ‘Taç’ dedim bu kenardan kullanılan. Belki anlamayanlar varsa tekrarlayayım” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, geçen hafta deplasmanda Trabzonspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Kocaman’ın sözlerinin hatırlatılmasının üzerine, “Ne tacı? Bir şampiyonluk tacımız var, onu da emekle aldık” demişti.

İLGİLİ HABER Evkur Yeni Malatyaspor Fenerbahçe: 0-2 (Maç sonucu) Evkur Yeni Malatyaspor Fenerbahçe: 0-2 (Maç sonucu)

Yayınlanma Tarihi:19:58,