SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Murat Ceylan kimdir? Survivor all star Murat kaç yaşında?

Son dönemde yer aldığı projelerle adından söz ettiren Murat Ceylan Survivor 2018'de all star takımıyla birlikte mücadele ediyor. İkinci kez Survivor kadrosunda yer alan yakışıklı Surivor yarışmacısı Murat Ceylan kimdir izleyiciler merak ediyor. İşte Survivor Murat hakkında cevabı araştırılan tüm sorular...

Güncellenme: 22:49, 07/03/2018
Murat Ceylan kimdir? Survivor all star Murat kaç yaşında?

2013 yılında katıldığı Survivor ardından birçok televizyon programı ve dizide yer alan Murat Ceylan, Survivor 2018 ile adadaki ikinci macerasına başladı. All star takımıyla birlikte gönüllüler takımına karşı mücadele eden Survivor Murat özellikle gençlerin beğeniyle izlediği yarışmacıların başında geliyor. Sosyal medyada en çok takip edilen yarışmacılardan biri olan Survivor Murat Ceylan kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Survivor hayranları aradıkları cevabı haberimizde bulabilirler. İşte 2013 yılındaki Survivor'a da katılan Murat Ceylan kimdir, nerede doğdu sorularının cevabı…

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Şu an ise Yuksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan “Para Bende” adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekmiştir. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynamıştır.