SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’un yeni yarışmacısı İpek Yaşar kim? Survivor İpek hangi takımda?

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken, geçtiğimiz günlerde yarışmaya yeni isimler katıldı. Survivor gönüllüler takımında yeni yarışacak isimlerden biri İpek yaşar oldu. Peki Survivor İpek kimdir?

Güncellenme: 22:18, 04/03/2018
Survivor’un yeni yarışmacısı İpek Yaşar kim? Survivor İpek hangi takımda?

Survivor’da büyük serüven tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı geçtiğimizde yarışa yeni isim katıldığını açıklamıştı. Bundan sonra Survivor’da gönüllüler takımı için mücadele edecek isimlerden biri güçlü fiziği ile dikkat çeken İpek Yaşar oldu. İsimlerin açıklanmasının ardından izleyiciler İpek Yaşar kimdir merak etmeye başladı. İşte Survivor İpek Yaşar hakkında şimdilik bilinenler…

İPEK YAŞAR KİMDİR? SURVİVOR YENİ YARIŞMACISI KAÇ YAŞINDA?

İpek Yaşar’ın doğum tarihi hakkında henüz bir bilgi yok. CrossFit sporcu olan ve Instagram da binlerce takipçisi bulunan İpek Yaşar’ın, Gamze Firuze Aksu yerine Survivor 2018’e katılacağı iddia edildi. Survivor 2018'e iki Gönüllü ve iki All Star yarışmacının daha dahil olacağını açıklamıştı.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Crossfit Balaban'da koç olarak çalışan İpek Yaşar aynı zamanda Galatasaray su sporu takımında da uluslar arası bir oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

Survivor 2018'de bilindiği üzere ilk elenme adayları belli oldu. Survivor 2018'e İpek Yaşar'ın elenen Yağmur yerine mi geleceği yoksa ekstra olarak mı katılacağı bilinmiyor ancak İpek Yaşar çok yakında Survivor 2018'de boy göstermeye başlayacak.

 

Yayınlanma Tarihi:19:22,