SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teleset Mobilya Akhisarspor’dan Galatasaray maçı sonrası hakem eleştirisi

Teleset Mobilya Akhisarspor Yardımcı Antrenörü İrfan Saraloğlu, Galatasaray maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Şanssız bir gol yedik. Galatasaray beraberliği sağladıktan sonra oyun onların istediği şekilde gelişti. Futbolu soğutmaya çalıştılar. Fakat maalesef hakemlerimiz de buna müsaade ediyor. Maçın ilk yarısına ilave yapabilirdi ama formsuz hakemler bize mi denk geliyor bilmiyorum” dedi.

Güncellenme: 23:18, 27/02/2018
Teleset Mobilya Akhisarspor’dan Galatasaray maçı sonrası hakem eleştirisi

Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Teleset Mobilya Akhisarspor evinde ağırladığı Galatasaray'a 2-1 mağlup oldu. İlk yarı sonunda hakem tarafından tribüne gönderilen Teknik Direktör Okan Buruk'un yerine basın toplantısına Akhisarspor Yardımcı Antrenörü İrfan Saraloğlu katıldı. Saraloğlu, “İki ayaklı bir maçın ilk ayağını kaybettik. Maça iyi ve coşkulu başladık, gol de bulduk ama attığımız golü biraz korumaya çalışsaydık, oyunun seyrini futbol dışına çekebilseydik bir çok takımın yaptığı gibi belki daha iyi bir netice alabilirdik ancak çok çabuk gol yedik duran toptan. Şanssız bir gol yedik. İLGİLİ HABER Teleset Mobilya Akhisarspor`un Galatasaray`ı konuk ettiği maçta Okan Buruk şoku Teleset Mobilya Akhisarspor`un Galatasaray`ı konuk ettiği maçta Okan Buruk şoku

Galatasaray beraberliği sağladıktan sonra oyun onların istediği şekilde gelişti. Futbolu soğutmaya çalıştılar. Fakat maalesef hakemlerimiz de buna müsaade ediyor. Maçın ilk yarısına ilave yapabilirdi ama formsuz hakemler bize mi denk geliyor bilmiyorum. Kazandığımız kornerde, kadro itibariyle bizim uzun oyuncularımız daha fazlaydı. Yüksek toplarda daha etkili olabilirdik. Belki o kornerde golü bulup galibiyeti de alabilirdik.

Buna reaksiyon gösteren hocamız da hiç gerek yokken tribüne gönderdi. Siz oyunu doğru oynatmazsanız birileri elbette reaksiyon gösterecek. İkinci yarıya Okan hocanın eksikliğinde çıktık. Yine de biz mücadelemizi yaptık. Pozitif oynamaya çalıştık. Rakibe çok fazla şans vermedik. Oyunu soktuğumuzun oyuncuların hareketlilikleriyle pozisyonlar bulduk ama son vuruş ve pası yapamadık. Yine duran toptan yediğimiz gol ile maçın ilk ayağını 2-1 aleyhimize bitirdik. İkinci maçımızı artık daha dirençli ve iyi bitirmeye çalışacağız” diye konuştu. İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası | Teleset Mobilya Akhisarspor Galatasaray: 1-2 (Maç sonucu) Ziraat Türkiye Kupası | Teleset Mobilya Akhisarspor Galatasaray: 1-2 (Maç sonucu)