SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Ramazan kimdir? Gönüllüler takımında elenme adayı olan Ramazan Kalyoncu nereli?

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken, dokunulmazlık oyunu sonrası elenmeler de başladı. Bu hafta dokunulmazlık oyunun kaybeden Gönüllüler takımında elenme adaylarından biri de Survivor Ramazan oldu. Peki Göz6 programıyla beraber adı duyulmaya başlayan Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir, kaç yaşında? İşte cevabı...

Güncellenme: 21:44, 26/02/2018
Survivor Ramazan kimdir? Gönüllüler takımında elenme adayı olan Ramazan Kalyoncu nereli?

Survivor 2018 ekranlardan rüzgar gibi esmeye devam ediyor. Survivor’da son dokunulmazlık oyununu gönüllüler kaybetti ve ada konseyinde 4 isimi elenme adayı olarak belirledi. İsmi söylenen yarışmacılardan biri de Survivor Ramazan oldu. Peki daha önce de yarışma programların katılmış olan Ramazan Kalyoncu kimdir? Survivor Ramazan kaç yaşında? İşte Ramazan Kalyoncu’nun hayat hikayesi… SURVİVOR RAMAZAN KİMDİR? RAMAZAN KALYONCU KAÇ YAŞINDA?

8 Nisan 1990'da Rize'de doğan Ramazan Kalyoncu, çocukluk yaşlarından bu yana sporun bir çok farklı dalı ile ilgilendi. 1998 yılında futbol ile ilgilenirken 2003 yılında ise boksla uğraştı. 2009 yılında Fitness Eğitmenliği yaparken Pilates, Yoga ve Bokwa ile profesyonel olarak ilgilendi. Daha sonrasında ekran önü için eğitimler alan Ramazan özel bir Tiyatro'da yer aldı ve kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey yarışmasında finale çıkan Ramazan Kalyoncu, Idol of Models yarışmasında Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçildi. Sonrasında Göz6 programı ile beraber bir çok klip ve reklam filmlerinde bulundu.