SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arsenal taraftarı, Mesut Özil’i yalancılıkla suçluyor!

Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil, Östersunds ile oynanacak Avrupa Ligi rövanş maçında hastalığı nedeniyle forma giyemeyecek. Ancak Arsenal taraftarları, Mesut'un hasta olmadığını düşünüyor.

Güncellenme: 08:09, 22/02/2018
Arsenal taraftarı, Mesut Özil’i yalancılıkla suçluyor!

Arsenal, UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanş maçında 3-0’lık galibiyetin rövanşında sahasında Östersunds’u ağırlayacak. Arsenal teknik direktörü Arsene Wenger, karşılaşma öncesi ”Mesut Özil, hastalığı nedeniyle oynayamayacak. Bugün ilk idmanına çıktı. Pazartesi ve Salı günü hastalığı nedeniyle yatakta geçirdi” diye konuştu ama Arsenal taraftarı, hiç öyle düşünmüyor.

TÜRKİYE’DEN FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Wenger, Mesut’un hastalığı nedeniyle yatakta olduğunu söylüyor ancak Mesut Özil, geçtiğimiz gün Instagram hesabından sevgilisi Amine Gülşe ile Türkiye tatilinden bir fotoğraf paylaştı.

Arsenal taraftarları, Mesut Özil’in paylaşımından sonra sosyal medyada Türk asıllı Alman yıldızı yalancılıkla suçlarken ”Mesut, gerçekten yataktaymış” ve ”Mesut Özil, istemediği maçlarda oynamıyor” gibi yorumlarda bulundular.

My Love

Mesut Özil (@m10_official)’in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİLİ HABER Arsenal`in eski futbolcusu Andrey Arshavin`in eşi tehdit suçundan hapis cezasıyla karşı karşıya Arsenal`in eski futbolcusu Andrey Arshavin`in eşi tehdit suçundan hapis cezasıyla karşı karşıya

Yayınlanma Tarihi:07:34,