SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arsenal’in eski futbolcusu Andrey Arshavin’in eşi tehdit suçundan hapis cezasıyla karşı karşıya

Bir dönem Arsenal'de de forma giymiş olan Andrey Arshavin'in eşi Alisa, manken Olga Semyonova'yı tehdit ettiği mesajlar nedeniyle hapis cezası alabilir.

Güncellenme: 18:52, 21/02/2018
Arsenal’in eski futbolcusu Andrey Arshavin’in eşi tehdit suçundan hapis cezasıyla karşı karşıya

SKOR DIŞ HABER – Futbol kariyerini Kazakistan’da sürdüren Arsenal’in eski yıldızı Andrey Arshavin’in eşi Alisa’yı, yaptığı bir paylaşım nedeniyle zor günler bekliyor. Manken Olga Semyonova ile Andrey Arshavin’in birlikte görüldüğü bir video üzerine çılgına dönen Alisa’nın, tehdit dolu mesajları nedeniyle hapis cezası alabileceği konuşuluyor.

İLGİLİ HABER Saido Berahino çapkınlık yaparken nişanlısı tarafından yakalandı Saido Berahino çapkınlık yaparken nişanlısı tarafından yakalandı

Andrey Arshavin’in Olga Semyonova’ya sarıldığı bir video sonrası Kazak mankene “Senin parmaklarını keserim” şeklinde mesaj atan Alisa’nın başı belaya girebilir. Olga Semyonova, kendisini tehdit eden Alisa Arshavin hakkında polise şikayette bulundu. Alisa Arshavin’in sadece tek bir mesaj atmadığını da belirten Olga Semyonova, iddialarını şu sözlerle ifade etti:

“Video sosyal medyada paylaşıldıktan sonra Adrey Arshavin’in eşi bana ‘Sen ne yaptığını sanıyorsun? Senin uyuşturucu kaçakçısı olduğunu söyleyerek Rusya Federal Güvenlik Servisi (FSB) tarafından hapse atılmanı sağlarım’ dedi. Daha sonra bana kendisini federal ajan olarak tanıtarak mesajlar atmaya devam etti. Almata’daki herkesin kocası ile birlikte olmak istediğini sanıyor. Kısa zamanda Kazakistan’a geleceğini söyleyerek bana olacaklar nedeniyle iyi şanslar diledi. Kimse beni küçük düşüremez, korkutmaya çalışamaz ve tehdit edemez. Bu işin peşini bırakmayacağım. Tehditleri nedeniyle polise başvurdum.”

İLGİLİ HABER Manchester United`ın yıldızı Jesse Lingard'ın sevgilisini şoke eden gerçekler Manchester United`ın yıldızı Jesse Lingard'ın sevgilisini şoke eden gerçekler

Alisa Arshavin iddialara yanıt verdi

Kazakistanlı model Olga Semyonova’nın kendisini tehdit ettiğini öne sürdüğü Alisa Arshavin, hakkındaki iddialara yanıt verdi. Söylenenlerin doğru olmadığını belirten Alisa Arshavin, Olga Semyonova’nın gündeme gelmek için bu yola başvurduğunu ve başarılı olduğunu söyledi. Alisa Arshavin “Eşinin de bu yaşananlar sonrası şoke oldu” ifadelerini kullandı.

 

Alisa Arshavin – Olga Semyonova

Andrey Arshavin’in Olga Semyonova ile çekilen videosu:

 

Yayınlanma Tarihi:18:11,