SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor Murat Ceylan kimdir? Survivor Murat kaç yaşında?

Survivor 2018'inde merakla beklenen isimlerinin başında gelen Murat Ceylan, yarışmanın önde gelenlerinden. Hilmi Cem ile arkdaşlığıyla dikkat çeken Survivor Murat performansı merak ediliyor. Peki All Star Murat Ceylan kimdir, kaç yaşında?

Güncellenme: 16:24, 01/03/2018
Survivor Murat Ceylan kimdir? Survivor Murat kaç yaşında?

Survivor 2013’te yarışmasının ardından birçok dizide ve projede boy gösteren Murat Ceylan, 5 yılın ardından tekrar Survivor’da yarışıyor. Survivor 2018 kadrosunda All Star takımı için yarışan Survivor Murat; “Aradan beş sene geçmiş, bilenler bilmeyenlere söylesin. Bakalım bizde ne değişmiş” sözleri Survivor 2018 iddiasını ortaya koydu. Survivor 2018'de neler yapacağı merak edilen Murat Ceylan kimdir, kaç yaşında gibi özel bilgileri de merak ediliyor.

SURVİVOR 2018 YARIŞMACISI MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Küçük yaşlardan bu yana spor ve müzikle iç içe olan Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı. Lisansına İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde devam eden Murat Ceylan, uzun süredir profesyonel olarak fitness sporu ile uğraşıyor. Ayrıca İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde lisanslı binicilik yapan Murat Ceylan’ın ekran macerası 2013'te başladı. Survivor’un Gönüllüler kadrosunda yer aldı ve sadece performansıyla değil, diğer yarışmacılarla olan diyaloguyla da dikkatleri üzerine çekti. Yarışma sonrasında sunuculuk kariyerinde ilerledi, özellikle Almade Amazi ile beraber yer aldığı Para Bende programı ile adından söz ettirdi. Bu program sayesinde farklı ülkeleri tanıma fırsatı bulunan Murat Ceylan, ayrıca albüm çıkardı.

2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekmiştir. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynamıştır.

Yayınlanma Tarihi:20:06,