SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Zor günler geçiren Eboue yeniden Galatasaray’da!

Bir dönem Galatasaray forması giyen ve eşiyle yaşadığı boşanma davasının ardından zor günler geçiren Emmanuel Eboue Türkiye'ye geldi.

Güncellenme: 15:52, 13/02/2018
Zor günler geçiren Eboue yeniden Galatasaray’da!

Eski eşiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle gündeme gelen Galatasaray’ın eski oyuncusu Emmanuel Eboue İstanbul’a geldi.

Teknik direktör Fatih Terim döneminde daha önce Galatasaray forması giyen Senegalli sağ bek oyuncu, verdiği bir röportajda eski eşiyle boşandıktan sonra maddi olarak kötü durumda olduğunu açıklamıştı. Terim’in o dönemde de yardımcılıklarını yapan Ümit Davala ve Hasan Şaş bugün Eboue ile bir araya geldi. Eboue’nin yaptığı açıklamalarından ardından Hasan Şaş ‘Eboue ile ilgileniyoruz’ açıklamasında bulunmuştu.

Terim’in yardımcıları Şaş, Davala ve kulübünün tercümanlarından Mert Çetin, Senegalli oyuncuyla Florya’da bir araya geldiler. Ümit Davala ve Hasan Şaş bu görüşmeyi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla duyurdu.

Davala, gerçekleştirilen görüşmede çeklien fotoğrafı paylaşarak altına “Eski dostumuzla buluşma…#emmanueleboue” iletisini paylaştı.

Hasas Şaş da aynı fotoğrafın altına “Yemekteyiz” notunu düşerek Eboue ile bir araya geldiklerini belirttiler.

İLGİLİ HABER Emmanuel Eboue: `Utanıyorum, yalan söylemek zorunda kalıyorum` Emmanuel Eboue: `Utanıyorum, yalan söylemek zorunda kalıyorum`

Galatasaray’a 2011 yazında Arsenal’den transfer olan Eboue 2 sezon önce kariyerini sonlandırdı.

Yemekteyiz…

Hasan Şaş (@hasansas11)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yayınlanma Tarihi:14:56,