SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Survivor’da All Star takımına geçen Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem kaç yaşında?

Survivor 2018'İn başlamasıyla birlikte en çok dikkat çeken isimlerin başında Ecem Karaağaç geldi. Yapılan son oylama ile Gönüllüler takımında All Star takımına geçen Survivor Ecem yarışmada günün konusu oldu. Daha önce Göz6 programına da katılan Survivor Ecem kimdir merak ediliyor. Peki, oylama sonucu Gönüllüler takımında All Star takımına geçen Ecem Karaağaç kimdir, kaç yaşında?

Güncellenme: 17:17, 14/02/2018
Survivor’da All Star takımına geçen Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem kaç yaşında?

Survivor heyecanı tüm hızıyla sürerken Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni kuralla Gönüller takımında All Star takımına bir kız yarışmacı geçeceğini açıkladı. Ada konseyinde yapılan oylama sonucu ile Gamze’le birlikte ismi en çok yazılan kişi olan Ecem Karaağaç All Star takımına geçti. Survivor 2018’in performansıyla en merak edilen yarışmacısı olan Ecem Karaağaç All Star takımına geçti. Peki izleyecilerin merak ettiği Survivor Ecem kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında tüm merak edilenlerle Survivor Ecem Karaağaç’ın hayatı…

SURVİVOR 2018’DE ECEM KARAAĞAÇ GÖNÜLLÜLER TAKIMINDAN ALL STAR TAKIMINA GEÇTİ

Survivor 2018’de Gönüllüler kadrosu içinde yarışan Ecem, yapılan oylama Gamze ile ismi en çok yazılan isim oldu. Survivor ada konseyinde yapılan oylama sonucunda 12 kişinin 7’sinin oyunu alan Ecem Karaağaç, Gönüllüler takımından All Star takımına geçti.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR? SURVİVOR ECEM KAÇ YAŞINDA?

Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Futbolla birlikte boks ve fitness ile de uğraşan Ecem Karaağaç, 6 yaşından bu yana spor yapmaktadır. Survivor'a Göz6 yarışmasında verdiği mücadelenin üzerinden iki yıl geçmesiyle birlikte katılma hakkı kazanan Ecem, 7 profesyonel basketbol oynamıştır ve 3 yıllık profesyonel yüzücülük deneyimine sahiptir.

Göz 6 yarışmasının iddialı isimlerinden biri olan Ecem Karaağaç, önceki yıl finale kadar gitmeyi başarmış ancak son anda Survivor biletini Berna Keklikler'e kaptırmıştı. Lisansını spor dışındaki bir alanda tamamlayan Ecem Karağaç'ın yarışmadaki sloganı, “Survivor’da hayatta kalmak zor, benimle yarışmanın zorluğu ise tarif bile edilemez. Beni korkutmak için daha fazlası lazım”dır.

SURVİVOR 2018 ECEM KARAĞAÇ’IN DİKKAT ÇEKEN İNSTAGRAM FOTOĞRAFLARI

İnstagram’ı aktif şekilde kullana Survivor 2018 yarışmacısı Ecem, genelde ağırlıklı olarak sayfasında spor çalışmalarını paylaşıyor. Sevenlerine her anını anlatan, fotoğraflarıyla sevenlerini yalnız bırakmayan Ecem Karağaç’ın fotoğrafları büyük beğeni alıyor.

Yayınlanma Tarihi:23:02,