SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arsenal’den acı itiraf: Harry Kane’i şişman diye istemedik!

Avrupa'nın devlerini peşinden koşturan Premier Lig'in gol makinesi Harry Kane ile ilgili yapılan son açıklama Arsenal taraftarlarını çok üzecek.

Güncellenme: 14:13, 13/02/2018
Arsenal’den acı itiraf: Harry Kane’i şişman diye istemedik!

‘ŞiArsenal’in eski oyuncusu ve akademi direktörü Liam Brady’den itiraf: “Kane bize geldi ama şişman diye almadık.” 1993 doğumlu olan Kane, Arsenal’in ezeli rakibi Tottenham’ın formasıyla Premier Lig’de 2014-15 sezonundan beri sırasıyla 21, 25, 29 gol attı. Bu sezon da 23 golde.

Arsenal’in eski futbolcusu Liam Brady, bugün kırmızı-beyazlı ekibin akademisinin başında… Kariyerinde Juventus formasıyla da iki sezon bulunan Brady, Corriere della Sera’ya verdiği röportajda Şampiyonlar Ligi’ndeki Juventus-Tottenham eşleşmesinde İtalyan ekibinin gösterildiği gibi fovori olduğunu düşünmediğini belirtti.

İLGİLİ HABER Kanada`da fazla erotik bulundu! Güney Kore`de altın madalya aldı Kanada`da fazla erotik bulundu! Güney Kore`de altın madalya aldı

Tottenham’ın Erikssen, Alli ve Kane ile korkutucu bir hücum gücüne sahip olduğunu, Juventus’un ise hücum olarak  geçen  sezonki düzeyinde bulunmadığını savunan Brady, Kane’in Arsenal’in kapısından döndüğünü de sözlerine ekledi:

“Ne yazık ki, Harry Kane’in 9-10 yaşlarında Arsenal’e geldiği ve şişman bulunarak alınmadığı doğru. Fiziği yeteri kadar atletik bulunmamıştı. Bugün baktığımızda bu bir hataydı. Ama unutmayın ki, alt yaş gruplarında Tottenham da onu birçok kez kiraladı. Futbolcunun kariyer hedefi, inadı, ortaya koyduğu karakter onu bugün olduğu noktaya getirdi. Bugün Messi, Ronaldo ve Lewandowski’den sonra Harry kane gelir. Üstelik daha 24 yaşını bitirmedi”

İLGİLİ HABER Mesut Özil`den 3. Selim gafı! `İstanbul`u fetheden padişah` Mesut Özil`den 3. Selim gafı! `İstanbul`u fetheden padişah`

İLGİLİ VİDEO:

Yayınlanma Tarihi:14:05,