SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Liverpool’un yıldızı Adam Lallana, U23 maçında kendini kaybetti!

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool'un 29 yaşındaki futbolcusu Adam Lallana, sakatlığının ardından kondisyonunu geliştirmek için çıktığı U23 maçında Tottenham'ın 19 yaşındaki kaptanına saldırdı. Kendisinden 10 yaş küçük genç bir futbolcuya saldıran Lallana'nın bu hareketi İngiltere'de gündem oldu.

Güncellenme: 10:56, 06/02/2018

SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool’un 29 yaşındaki oyuncusu Adam Lallana, kondisyonunu geliştirmek için çıktığı U23 maçında rakip oyuncuya saldırdı.

Tottenham’ın 19 yaşındaki kaptanı George Marsh’ın arkadan yaptığı bir müdahale sonrasında yerde kalan Lallana, yerden sinirli bir şekilde kalkıp genç futbolcuya saldırdı.

Marsh’ın sırtına atlayan ve kafasına vurmaya çalışan Lallana, diğer oyuncuların araya girmesiyle olay yerinden uzaklaştırılırken hakem tarafından anında kırmızı kartla oyun dışına gönderildi.

Konu hakkında konuşan Liverpool U23 antrenörü Neil Critchley, “Adam’ın daha önce böyle bir tepki verdiğini hiç görmedim. Olayı tekrar izlemek isterim” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli orta saha oyuncusunun U23 maçında kırmızı kart görmesine rağmen A takımın pazar günü oynayacağı Southampton mücadelesinde forma giyebileceği belirtildi.

Bu sezon sakatlıklarla boğuşan yıldız futbolcu Premier Lig’de sadece 6 maça çıktı.

Yayınlanma Tarihi:10:50,