SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Merkez Hakem Kurulu’ndan açıklama

MHK'den, Bursaspor-Beşiktaş ve Fenerbahçe-Gençlerbirliği müsabaka hakemlerinin değiştirildiğine dair iddialara karşı açıklama geldi.

Güncellenme: 19:11, 05/02/2018
Merkez Hakem Kurulu’ndan açıklama

MHK’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Spor Toto Süper Lig’in 20. Haftası’nda oynanan Bursaspor-Beşiktaş ve Fenerbahçe-Gençlerbirliği müsabaka hakemlerinin değiştirildiğine dair kamuoyunda yer alan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`den Mustafa Çulcu`nun iddiaları sonrası sert açıklama Fenerbahçe`den Mustafa Çulcu`nun iddiaları sonrası sert açıklama

Merkez Hakem Kurulu’nun hakem atama yöntemine göre; hafta içinde etap çalışması yapılır, perşembe günü öğleye kadar son kontroller yapılarak bütün liglerdeki müsabakaların hakem tebligatları tamamlanır ve hakemlere resmi olarak tebliğ edilir.

Tebliğ edilen maçların hakemler tarafından onaylanmasını takiben, en geç bir saat içinde listeler Federasyonumuzun resmi sitesi www.tff.org’da yayımlanarak kamuoyuna duyurulur.

İLGİLİ HABER Flaş iddia! Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarının hakemleri değiştirildi! Flaş iddia! Beşiktaş ve Fenerbahçe maçlarının hakemleri değiştirildi! Geçtiğimiz hafta perşembe günü de öğle saatlerinde Spor Toto Süper Lig hakemleri dahil olmak üzere hakemlerin tebligatları bu yönteme göre yapılmış olup, tebligat ve duyurudan sonra herhangi bir hakem değişikliği söz konusu olmamıştır.Kamuoyunun bilgisine saygıyla duyurulur.” ifadeleri kullanıldı.

Yayınlanma Tarihi:18:09,