SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mesut Özil sosyal medyadan Yusuf Yazıcı’nın doğum gününü kutladı

Arsenal forması giyen yıldız futbolcu Mesut Özil, Trabzonspor'un genç yeteneği Yusuf Yazıcı'nın doğum gününü kutladı. Yusuf'tan övgüyle söz eden Mesut, "Türkiye'nin futbolda en büyük yeteneklerinden biri olan Yusuf Yazıcı'nın doğum günü kutlu olsun! Hayallerinin peşinden koş ve asla kendine inanmaktan vazgeçme" dedi.

Güncellenme: 00:38, 30/01/2018
Mesut Özil sosyal medyadan Yusuf Yazıcı’nın doğum gününü kutladı

Premier League ekiplerinden Arsenal’da forma giyen Türk asıllı Alman yıldız Mesut Özil, Trabzonspor forması giyen genç yetenek Yusuf Yazıcı’nın doğum gününü sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla kutladı. Twitter’da 21.3 milyon, Instagram’da ise 15.2 milyon takipçisi olan Mesut, 21 yaşına giren milli futbolcuya övgüler yağdırdı.

Mesut paylaşımında İngilizce olarak “Türkiye’nin futbolda en büyük yeteneklerinden biri olan Yusuf Yazıcı’nın doğum günü kutlu olsun! Hayallerinin peşinden koş ve asla kendine inanmaktan vazgeçme” diyerek tavsiyede bulundu. Mesut paylaşımının son kısmında Türkçe olarak “Doğum günün kutlu olsun kardeşim” ifadelerini kullandı. Mesut’un paylaşımı binlerce kez beğenildi.

İLGİLİ HABER Medipol Başakşehir Kardemir Karabükspor: 5-0 (Maç sonucu) Medipol Başakşehir Kardemir Karabükspor: 5-0 (Maç sonucu)

Yayınlanma Tarihi:00:30,