SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray, Ndiaye için Stoke City ile anlaştı…

Galatasaray, Ndiaye için Stoke City ile anlaştı…

G.Saray, Senegalli oyuncu için İngiliz ekibiyle 16 milyon euro garanti, artı 1 milyon euro bonus karşılığında anlaştı.

G.Saray Ndiaye için İngiliz ekibi Stoke City ile anlaşma sağladı. Stoke City’nin 15 milyon euro+1 milyon euro bonus teklif ettiği Senegalli oyuncu için dün yapılan görüşmeler sonrası prensip anlaşmasına varıldı.

G.Saray 16 milyon euro+1 milyon euro bonus karşılığında Senegalli oyuncuyu İngiliz ekibine vermeyi kabul etti. İlk planda, “Biz Premier Lig ekibiyiz, anlaşmayı bozmayız” diyerek geri adım atmayan İngliz temsilcisinin fiyatı 1 milyon euro artırmayı kabul ettiği öğrenildi. Transferin bugün ya da yarın resmen açıklanması bekleniyor.

Terim, Ndiaye’nin Premier Lig’e gitmek istemesi nedeniyle bu satışa izin vermişti. Bu arada 7.5 milyon euro’ya Osmanlıspor’dan alınan Ndiaye için başkent ekibine herhangi bir ödeme yapılmayacak. Ndiaye’nin sözleşmesindeki özel maddede futbolcu 2018-19 ya da sonrasındaki sezonda G.Saray’dan başka bir kulübe giderse Osmanlıspor transferden pay alabilir maddesi bulunuyor.

(Milliyet)

28 Ocak 2018 Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan`ın içki içerken görüntüleri sosyal medyayı salladı Galatasaray Kaptanı Selçuk İnan'ın bir mekanda arkadaşları ile eğlenirken çekilen görüntüleri sosyal medyayı salladı. Twitter'da 'Yarasın Kaptan' etiketiyle Türkiye gündeminde en çok konuşulan konular arasında girdi. İlgili Haberi Oku