SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Schalke 04 kafilesine Borussia Dortmund sürprizi!

Schalke 04 kafilesine Borussia Dortmund sürprizi!

Schalke e-spor takımı Barselona'ya uçmak üzere geldiği Düsseldorf Havaalanı'nda şok yaşadı. Ezeli rakipleri Borussia Dortmund için hazırlanmış, sarı-siyaha boyanmış uçakla Barselona'ya gideceklerini öğrenen sporculardan Tim Latka, twitter'dan "Bu son mesajım olursa sebebini biliyorsunuz" mesajını uçağın fotoğrafıyla paylaştı

lman futbolunun en köklü, en büyük rekabetlerinden biri, belki de birincisi Schalke 04 ile Borussia Dortmund arasındadır. Bu büyük rekabet nedeniyle Schalke’nin e-spor takımı sporcuları Almanya’dan Barselona’ya yürüyerek gitmeyi tercih edecek hale geldiler.

NTV Spor’da yer alan haberde, Schalke e-spor takımı, Barselona’da düzenlenen FIFA-e Dünya Kupası’na katılmak üzere İspanya’ya uçmak için Düsseldorf Havaalanı’na geldi. Sporcular, kendilerini Barselona’ya götürecek uçağı apronda görünce şok yaşadılar.

Uçak Borussia Dortmund için özel boyanmış, sarı-siyah renkte, kuyruğunda dev bir BVB logosu ve üzerinde “Takım uçağı” yazısı bulunan bir uçaktı.

Schalke e-spor takımından Tim Latka, twitter’dan “Eğer bu son tweet’im olursa kimin suçlu olduğunu biliyorsunuz” mesajını uçağın fotoğrafıyla birlikte paylaştı. Uçağın sahibi şirket Eurowings, buna “Sakin olun. Uçaktaki arkadaşlarımız mavi giyiyor” mesajıyla yanıt verdi.

25 Ocak 2018 Leeds United yeni logo için 6 ay uğraştı ama taraftar yeni tasarımı beğenmedi! 2019'da 100. yılını kutlayacak olan Leeds United, yeni logosunu taraftarının beğenisine sundu. Kulüp 6 aylık bir araştırma aşamasından ve 10 bin kişiye danışıldıktan sonra hazırlanan yeni logoyu duyurdu ancak sosyal medyada taraftarlar tasarımı ağırlıklı olarak beğenmedi. İlgili Haberi Oku