SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser kalp krizi geçirdi maç tatil edildi

Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser kalp krizi geçirdi maç tatil edildi

Bundesliga 2 mücadelesinde Darmstadt'ın Kaiserslautern'i konuk ettiği maçta Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser devre arasında kalp krizi geçirip hastaneye kaldırıldı. Karşılaşmanın ertelenmesine karar verildi.

SKOR DIŞ HABERLER / Bundesliga 2’de Darmstadt’ın Kaiserslautern’i konuk karşılaşma Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser’in devre arasında kalp krizi geçirmesi sebebiyle tatil edildi. 0-0 biten ilk yarının ardından 43 yaşındaki teknik adam kalp krizi geçirdi ve derhal hastaneye kaldırıldı. Maçın ertelendiğini ise iki takım resmi Twitter hesaplarından duyurdu.

Kaiserslautern’in resmi Twitter hesabı, “Sevgili FCK taraftarları, sizin de muhtemelen fark ettiğiniz üzere Darmstadt’taki deplasman maçımız ertelendi. Ertelemenin sebebi sağlık problemleri. Teknik Direktörümüz Jeff Strasser hastaneye kaldırılmıştır” ifadelerine yer verdi.

Darmstadt’ın resmi hesabı ise Teknik Direktör Rüdiger Fritsch’in açıklamalarına yer verdi. Fritsch, “Futbolu çok sevmemize rağmen yaşamda çok daha fazla önemli şeyler var” diye konuştu.

24 Ocak 2018 Leeds United yeni logo için 6 ay uğraştı ama taraftar yeni tasarımı beğenmedi! 2019'da 100. yılını kutlayacak olan Leeds United, yeni logosunu taraftarının beğenisine sundu. Kulüp 6 aylık bir araştırma aşamasından ve 10 bin kişiye danışıldıktan sonra hazırlanan yeni logoyu duyurdu ancak sosyal medyada taraftarlar tasarımı ağırlıklı olarak beğenmedi. İlgili Haberi Oku