SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser kalp krizi geçirdi maç tatil edildi

Bundesliga 2 mücadelesinde Darmstadt'ın Kaiserslautern'i konuk ettiği maçta Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser devre arasında kalp krizi geçirip hastaneye kaldırıldı. Karşılaşmanın ertelenmesine karar verildi.

Güncellenme: 10:22, 25/01/2018
Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser kalp krizi geçirdi maç tatil edildi

SKOR DIŞ HABERLER / Bundesliga 2’de Darmstadt’ın Kaiserslautern’i konuk karşılaşma Kaiserslautern Teknik Direktörü Jeff Strasser’in devre arasında kalp krizi geçirmesi sebebiyle tatil edildi. 0-0 biten ilk yarının ardından 43 yaşındaki teknik adam kalp krizi geçirdi ve derhal hastaneye kaldırıldı. Maçın ertelendiğini ise iki takım resmi Twitter hesaplarından duyurdu.

Kaiserslautern’in resmi Twitter hesabı, “Sevgili FCK taraftarları, sizin de muhtemelen fark ettiğiniz üzere Darmstadt’taki deplasman maçımız ertelendi. Ertelemenin sebebi sağlık problemleri. Teknik Direktörümüz Jeff Strasser hastaneye kaldırılmıştır” ifadelerine yer verdi.

Darmstadt’ın resmi hesabı ise Teknik Direktör Rüdiger Fritsch’in açıklamalarına yer verdi. Fritsch, “Futbolu çok sevmemize rağmen yaşamda çok daha fazla önemli şeyler var” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Leeds United yeni logo için 6 ay uğraştı ama taraftar yeni tasarımı beğenmedi! Leeds United yeni logo için 6 ay uğraştı ama taraftar yeni tasarımı beğenmedi!

Yayınlanma Tarihi:07:00,