SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın rakibi Bayern Münih’in antrenmanında ortalık karıştı!

Almanya Bundesliga takımlarından Bayern Münih'in son yaptığı antrenmanda ortalık karıştı. Kolombiyalı yıldız James Rodriguez ve Rudy'nin kavgası takım arkadaşlarının araya girmesiyle büyümeden sonlandı

Güncellenme: 11:49, 20/01/2018
Beşiktaş’ın rakibi Bayern Münih’in antrenmanında ortalık karıştı!

SKOR DIŞ HABERLER / Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Beşiktaş’ın rakibi olan Alman devi Bayern Münih’in son idmanında ortalık karıştı. James Rodriguez ve Sebastian Rudy arasında kavga yaşanırken, teknik direktör Jupp Heynckes’in konuyla ilgili olarak ‘Bu bir erkek oyunu’ demesi ‘cinsiyetçi yorum’ tartışmalarına neden oldu.

Kolombiya Milli Takımı’nın yıldızı Rodriguez ile Rudy arasında idmanda yaşanan bir pozisyon sonrasında tartışma çıktı. Rodriguez’in müdahalesine sinirlenen başarılı orta saha oyuncusu Rudy, takım arkadaşının üzerine yürüdü.

İkili arasındaki gerginlik takımdaki diğer oyuncuların araya girmesiyle büyümeden önlenirken teknik direktör Jupp Heynckess kavgayla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

72 yaşındaki tecrübeli teknik adam Jupp Heynckes, “Antrenmanda baskı ve zorluklarla başa çıkmalarını istiyorum. Birebir oyunlarda agresif davranmaları benim isteğim. Artık oyuna geri dönme zamanı. Bu bir erkek oyunu” ifadelerini kullandı ve yaşanan tartışmanın doğal bir durum olduğunu dile getirdi.

James Rodriguez’in yaşanan tartışmadan sonra moralinin bozulduğu görülürken 27 yaşındaki Rudy, Franck Ribery tarafından sakinleştirildi.

İki oyuncunun antrenmandan sonra el sıkıştığı ve aradaki kırgınlığın sona erdiği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Joel Embiid`den Rihanna`ya rest! Joel Embiid`den Rihanna`ya rest!

Yayınlanma Tarihi:11:01,