SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Yusuf Şimşek’ten Fenerbahçe iddiası

Yusuf Şimşek’ten Fenerbahçe iddiası

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın eski oyuncusu Yusuf Şimşek, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını değerlendirdi. Tecrübeli teknik adam, sarı lacivertlilerin ya 1. ya da 2. bitireceğini ifade etti

Son olarak Denizlispor’u çalıştıran Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski futbolcusu Yusuf Şimşek, beIN SPORTS’un programlarından Soyunma Odası’nda Fenerbahçe’nin şampiyonluk şansının yüksek olduğunu söyledi.

İşte Yusuf’un sözleri:

“Benim fanatik  arkadaşlarım var. Bundan 10 hafta önce Fenerbahçe hiçbir şey yapamaz dediklerinde ben “Fenerbahçe ligi ya 1. bitirir, ya da 2. bitirir” dedim. Yine aynısını söylüyorum. O camiayı bildiğim için bunu söylüyorum. Beşiktaş 3 ya da 4. Şampiyonlar Ligi var, Türkiye Kupası var Türkiye Ligi var. 3’e bölündü. Elindeki en iyi oyuncuların performansı zaman zaman aşağıya iniyor.”

“Mesela Oğuzhan… Geçen sene süper işler yaptı, bu sene vasat. Cenk Tosun gibi bir gücü kaybettiler. Başakşehir’e Arda’nın gelmesi bence şampiyonluk şanslarını biraz artırdıklarını düşünüyorum. Fatih hocanın Galatasaray’a gitmesi bana göre baya baya güzel bir şampiyonluk savaşı olacağını gösteriyor. Şampiyonluk yarışının ilk 4 takım içerisinde geçeceğini düşünüyorum.”

19 Ocak 2018 Aziz Yıldırım stada dönüyor! Sezonun ilk yarısında aldığı cezalar nedeniyle takımı statta izleyemeyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım şeref tribünündeki yerine geri dönüyor. İlgili Haberi Oku