SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Başkan Adayı Ali Koç’tan Alex de Souza sürprizi

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, taraftarlar ve üyelerle Kalamış'ta bir araya geldi. Koç, projelerinden bahsederken özel bir video da yayınlandı. Videoda "vefa" başlığı altında Alex de Souza'nın görüntülerine yer verilmesi dikkat çekti.

Güncellenme: 23:25, 18/01/2018
Fenerbahçe’de Başkan Adayı Ali Koç’tan Alex de Souza sürprizi

Fenerbahçe’de mayıs ayında düzenlenecek olan Genel Kurul’da başkanlığa adaylığını koyan Ali Koç, Kalamış’ta taraftarlar ve üyeler ile bir araya gelerek projelerinden bahsetti. Toplantıda özel bir video da paylaşılırken “vefa” başlığı altında Alex de Souza’nın görüntülerine yer verildi. Ali Koç’un başkan seçilmesi halinde Alex de Souza için bir jübile maçı düzenleyeceği belirtiliyor.

‘KULÜBÜN GERÇEK SAHİBİSİNİZ’

İşte Ali Koç’un konuşmasından öne çıkanlar: “Mali açıdan gelirlerimiz düşüyor, giderlerimiz düşüyor, çok ama çok yüksek maliyetli borçlanma ile karşı karşıyayız. Genel kurulumuza konsodile rakamların sunulması gerektiği açıkça belli ediliyor. Günahıyla, sevabıyla hepimiz bundan sorumluyuz ve talep etmeliyiz. Sizler bu kulübün gerçek sahiplerisiniz.”

“Kulübümüze ve başkanımıza olan bağlılığımı, konuya objektif olarak bakan kimsenin sorgulamayacağını düşünmüyorum. Kendim için yapmayacağım birçok şeyi kulübüm için yaptım. Benim en önemli karakteristiğim, sadakatimdir. Bundan dolayı karşınızdayım. Yakın zaman başkanımızın artık Yargıtay kararı ve sonucu bizim için önemli değil diye bir açıklaması da oldu.”

‘BEN YÖNETİMDEYKEN STADIN ETRAFINDA KUYRUK VARDI’

“Taraftar ve kulüp arasındaki iletişimsizlik sürüyor. Bu iklim tribündeki sayıya yansıyor, kombine satışına etki ediyor. Ben yönetimdeyken, stadın etrafında kuyruk vardı, insanlar loca alabilmek için hava parası veriyordu. Kulübümüz doğru planlama ve stratejik bakış açısından uzak, kısa vadeli faaliyetlerini sürdürmektedir. Şubat ayı itibariyle sahaya iniyoruz ve taraftarlarımızla bir araya geleceğiz. Süre ilerledikçe tek tek projelerimizi paylaşacağız, basınla paylaşacağız.”

Ayrıca Fenerbahçe’de başkan adayı olmak için 200 imzanın yeterli olduğunu söyleyen Koç, ”İmza için ürkenler olabilir. Tribüne çocuğunuzla gelip, kombinenizin iptal edildiğini, kara listede olup olmadığınızı görmüş olabilirsiniz, bilmiyorum. Ürkmekte haklı olanlar olabilir, biz bunu deşifre etmiyoruz, üye sırasına göre koyuyoruz. Belki rakamları verebiliriz. Bu imza kampanyasına çok önem veriyorum, inandığınıza inanıyorum. Aday olmak için 200 imza yetiyor” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER İsmail Köybaşı`nın hayali Can Bartu gibi basketbol oynamak İsmail Köybaşı`nın hayali Can Bartu gibi basketbol oynamak

Yayınlanma Tarihi:23:05,