SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti gayrimenkule taşındı

1 Biri Galatasaraylı, diğeri Fenerbahçeli olan iki iş adamının takım sevgisi herkesi şaşkına çeviriyor.
2 Ezeli rekabeti evlerine taşıyan Balıkesirli fanatikler, tuttukları takımı yaşadıkları evle bütünleştiriyor.
3 Her ikisi de takımlarının renkleriyle boyadığı villalarında, günlük kullandıkları eşyalarda da tuttukları takımı yaşatıyor.
4 Balıkesir'in Susurluk ilçesindeki iş adamı İsmail Özhan ile Dursunbey ilçesindeki iş adamı Yusuf Turhan tuttukları takımları ile hayatlarını bütünleştirdi.
5 Her ikisi de gönül verdikleri takımların renkleriyle yaşadıkları villaları boyatırken, kullandıkları eşyaları da takımlarının renklerinden oluşturdu.
6 Dursunbey'de yaşayan iş adamı Galatasaraylı Yusuf Turhan müstakil olarak yaptığı iki katlı evini tutkunu olduğu sarı kırmızılı takımın renkleri ile boyattı.
7 Susurluk'da yaşayan iş adamı İsmail Özhan ise takımının renklerini taşıdığı bir ev sahibi olmak istediğini belirterek, 30 yıllık hayalini 17 sene önce gerçekleştirdiğini söyledi.
8 Dursunbey ilçe merkezinde bir alışveriş merkezinin işletmecisi olan iş adamı Yusuf Turhan sarı kırmızılı takımın renklerini hayatının her alanında bulunan nesnelere işledi.
9 Villasını sarı lacivertli renklere boyattırıp, Fenerbahçe'nin kuruluş tarihi olan 1907 rakamlarını telefon numaralarından, arabasının plakasına kadar kullanan Özhan, 30 yıl boyunca yaşadığı Almanya'da kurduğu hayali gerçekleştirdiğini belirtti.
10
11