SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti gayrimenkule taşındı

Biri Galatasaraylı, diğeri Fenerbahçeli olan iki iş adamının takım sevgisi herkesi şaşkına çeviriyor.
Ezeli rekabeti evlerine taşıyan Balıkesirli fanatikler, tuttukları takımı yaşadıkları evle bütünleştiriyor.
Her ikisi de takımlarının renkleriyle boyadığı villalarında, günlük kullandıkları eşyalarda da tuttukları takımı yaşatıyor.
Balıkesir'in Susurluk ilçesindeki iş adamı İsmail Özhan ile Dursunbey ilçesindeki iş adamı Yusuf Turhan tuttukları takımları ile hayatlarını bütünleştirdi.
Her ikisi de gönül verdikleri takımların renkleriyle yaşadıkları villaları boyatırken, kullandıkları eşyaları da takımlarının renklerinden oluşturdu.
Dursunbey'de yaşayan iş adamı Galatasaraylı Yusuf Turhan müstakil olarak yaptığı iki katlı evini tutkunu olduğu sarı kırmızılı takımın renkleri ile boyattı.
Susurluk'da yaşayan iş adamı İsmail Özhan ise takımının renklerini taşıdığı bir ev sahibi olmak istediğini belirterek, 30 yıllık hayalini 17 sene önce gerçekleştirdiğini söyledi.
Dursunbey ilçe merkezinde bir alışveriş merkezinin işletmecisi olan iş adamı Yusuf Turhan sarı kırmızılı takımın renklerini hayatının her alanında bulunan nesnelere işledi.
Villasını sarı lacivertli renklere boyattırıp, Fenerbahçe'nin kuruluş tarihi olan 1907 rakamlarını telefon numaralarından, arabasının plakasına kadar kullanan Özhan, 30 yıl boyunca yaşadığı Almanya'da kurduğu hayali gerçekleştirdiğini belirtti.