SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Yiğithan Güveli sakatlandı

Fenerbahçe'nin Sparta Rotterdam'a kiralamak için anlaşmaya vardığı Yiğithan Güveli, İstanbulspor ile oynanan Türkiye Kupası maçında sakatlandı.

Güncellenme: 11:45, 17/01/2018
Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Yiğithan Güveli sakatlandı

Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Yiğithan Güveli sakatlanarak İstanbulspor maçının 17. dakikasında oyundan çıktı.

Kiralık olarak Sparta Rotterdam’a gitmeye hazırlanan ancak çalışma izninin yetişmemesi nedeniyle İstanbul’da kalarak İstanbulspor maçının kadrosuna dahil edilen genç oyuncu, 17. dakikada Ali Dere’nin topla çıktığı pozisyonda çimlere takılarak yerde kaldı.

 

Sol dizinden sakatlanan Yiğithan için sağlık ekipleri sahaya girerken, oyuna devam edemeyeceği raporu gelince, bu futbolcunun yerine Martin Skrtel oyuna dahil oldu.

Genç futbolcu sahayı sedyeyle gözyaşları içinde terk etti.

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kcoaman maç sonrası Yiğithan’ın sakatlığı hakkında şunları söyledi, “Sakatlığından dolayı son derece üzgünüm. Kendisiyle geçen sezon çalışmış bir hocanın onu istemesinin ardından sakatlığı büyük şanssızlıktı. Biraz daha oynayarak göndermeyi istiyorduk. Sakatlığının derecesini şimdilik bilmiyorum.”

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman: `Sakatlığından dolayı son derece üzgünüm` Aykut Kocaman: `Sakatlığından dolayı son derece üzgünüm`

Yayınlanma Tarihi:07:21,