SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
All Star 2018 kadroları belli oldu!

All Star 2018 kadroları belli oldu!

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi All-Star 2018'e çok kısa bir süre kala kadrolar belli oldu.

21 Ocak Pazar günü saat 14:00'te Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek Tahincioğlu All-Star 2018 organizasyonunda, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin yıldızları, basketbol severler için bir araya geliyor. Asya ve Avrupa karmalarının muhteşem maçının yanı sıra; her yıl olduğu gibi bu yıl da LeasePlan Yetenek Yarışması, ING Bank 3 Sayı Yarışması ve Tahincioğlu Smaç Yarışması gibi etkinliklerle basketbol severlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Ayrıca  Türk müziğinin dünyaca ünlü sesi Murat Boz, dillere dolanan ve müzik listelerini sarsan şarkıları ile Tahincioğlu All-Star 2018'de basketbol severlerle bir araya gelecek. Ayrıca Avrupa Şampiyonu Aerobik Jimnastikçi Red Bull sporcusu Ayşe Begüm Onbaşı da devre arasında şov yapacak.

Bu eğlenceli gün öncesinde halk oylaması Asya ile Avrupa karmalarının ilk 5 oyuncuları ve yedekleri belli oldu;

Koç: David Blatt

AVRUPA KARMASI İLK 5: Errick McCollum (Anadolu Efes), Scottie Wilbekin (Darüşşafaka), DJ Strawberry (Beşiktaş Sompo Japan), Derrick Brown (Anadolu Efes), Sertaç Şanlı (Beşiktaş Sompo Japan)

Koç: Josep Maria Berrocal

ANADOLU KARMASI İLK 5: Barış Ermiş (Tofaş), Brad Wanamaker (Fenerbahçe Doğuş), Luigi Datome (Fenerbahçe Doğuş), Samuel Mejia (Tofaş) Gasper Vidmar (Banvit)

AVRUPA KARMASI YEDEKLER: Kartal Özmızrak (Darüşşafaka), Kenan Sipahi (Beşiktaş Sompo Japan), Erving Walker (Demir İnşaat Büyükçekmece), Göksenin Köksal (Galatasaray Odeabank), Ege Arar (Galatasaray Odeabank), Ivan Buva (İstanbul BBSK), Jajuan Jhonson (Darüşşafaka)

ANADOLU KARMASI YEDEKLER: Melih Mahmutoğlu (Fenerbahçe Doğuş), Buğrahan Tuncer (Eskişehir Basket), Tolga Geçim (Banvit), Metecan Birsen (Sakarya BŞB), Jeffrey Curtis (Eskişehir Basket), Moustapha Fall (Sakarya BŞB), Christopher Obekpa (Trabzonspor) ING BANK 3 SAYI YARIŞMASI

Scott Wood – Pınar Karşıyaka

William Baron – Eskişehir

Melih Mahmutoğlu – Fenerbahçe Doğuş

Brady Heslip – Trabzonspor

Ryan Toolson – İBB

Sertaç Şanlı – Beşiktaş Sompo Japan

LEASEPLAN YETENEK YARIŞMASI

Erkin Şenel – Banvit

Ege Arar – Galatasaray Odeabank

Yiğit Arslan – Tofaş

Moustapha Fall – Sakarya Bşb.

Egemen Güven – Pınar Karşıyaka

Can Uğur Öğüt – Gaziantep Basketbol

TAHİNCİOĞLU SMAÇ YARIŞMASI

Adonis Thomas – Banvit

Richard Solomon – Uşak Sportif

Howard Sant-Roos – Darüşşafaka

Josh Adams – Beşiktaş Sompo Japan

Erkan Yılmaz – Yeşilgiresun Belediye

Onuralp Bitim – Anadolu Efes