SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kadın futbolcular kavga etti, maç tatil edildi

Kadınlar Futbol 3. Ligi'nde Yeni Burdurspor ile Antalya Demirspor arasında oynanan karşılaşmanın son dakikasında futbolcular arasında kavga çıktı. Polisin güçlükle ayırdığı kavganın ardından maç tatil edildi.

Güncellenme: 09:30, 15/01/2018

Kadınlar 3. Ligi 14. Grup’ta Yeni Burdurspor ile Antalya Demirspor karşı karşıya geldi. Müsabakanın son dakikasında iki takım oyuncuları kavga ederken hakem Yusuf Can Çetin maçı tatil etti. Polis kavgayı güçlükle ayırdı.

Burdur Gazi Atatürk Stadı’nda oynanan maç geçen hafta yaşamını yitiren Yeşilova Belediyespor antrenörü Muzaffer Baş için saygı duruşuyla başladı. Yusuf Can Çetin, Özlem Balkıç ve Gökberk Çelikbaş hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın ilk yarısını Yeni Burdurspor 2-0 önde kapattı. Yeni Burdurspor ikinci yarıda 2 gol daha bulurken, rakibi de tek gol kaydedebildi.

İLGİLİ HABER BB Erzurumspor'un yeni başkanı Mevlüt Doğan oldu BB Erzurumspor'un yeni başkanı Mevlüt Doğan oldu

Karşılaşma 4-1 Yeni Burdurspor’un üstünlüğüyle devam ederken 90’ıncı dakikada iki takım oyuncuları arasında saha içerinde yaşanan gerginliğe yedek kulübelerindeki futbolcular da dahil olunca saha bir anda karıştı. İki takım oyuncuları birbirlerine tekmelerle saldırdı. Futbolcuları polis ve antrenörler ayırmaya çalıştı. Güçlükle yatıştırılan olayın ardından önce Antalya Demirspor, ardından da Yeni Burdurspor takımı sahadan polis eşliğinde çıkarıldı.

Maç sonunda Antalya Demirsporlu bir futbolcu fenalık geçirince ambulansla Burdur Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Orta hakem Yusuf Can Çetin tarafından tatil edilen maçla ilgili kararı Amatör Futbol Disiplin Kurulu verecek.

Yayınlanma Tarihi:23:45,