SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
NBA

Taraftarın telefonuna vuran Rodney Hood’a 35 bin dolar ceza!

NBA'de Utah Jazz forması giyen Rodney Hood, diskalifiye edildiği maçta soyunma odasına giderken kendisini videoya çeken bir taraftarın telefonuna vurduğu için 35 bin dolar para cezasına çarptırıldı.

NBA yönetimi bir seyircinin elindeki cep telefonuna vurarak düşmesine neden olan Utah Jazz'den Rodney Hood'a 35 bin dolar (yaklaşık 139 bin TL) para cezası verdi.

Hood Washington'da 107-104 kazandıkları maçta iki teknik faulle diskalifiye edildikten sonra soyunma odasına giderken fotoğrafını veya videosunu çeken seyircinin elindeki cep telefonuna vurmuştu.

Bu sezon daha önce DeMarcus Cousins, Kyrie Irving ve Austin Rivers seyircilere yaptıkları hareketlerden dolayı 25'er bin dolar para cezasına çarptırılmışlardı.

Hood bu sezon 16.5 sayı, 2.8 ribaunt ve 1.8 asist ortalamasıyla mücadele ediyor.

13 Ocak 2018 Lucas Moura`nın Manchester United`a transferine Angel di Maria`nın eşi engel oluyor! Lucas Moura'nın Manchester United'a transfer olmasına Angel di Maria'nın eşi Jorgelina Cardoso engel oluyor! Moura'nın eşi Larissa Saad'a Manchester şehrindeki deneyimlerinden bahseden Cardoso, Saad'ın aklını çelince transfer çıkmaza girdi. İlgili Haberi Oku