SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Juventus Harun Tekin’i gözüne kestirdi

Juventus Harun Tekin’i gözüne kestirdi

İtalyan devi Juventus'un yetkilileri oyuncu takibi için geldiği Bursaspor-Altınordu maçında kaleci Harun Tekin'e hayran kaldı.

Bursaspor’un Altınordu ile oynadığı hazırlık maçında İtalyan devi Juventus’un scout’ları da tribündeydi. Altınordu’da başarılı bir performans gösteren Berke Özer’i takip etme amacıyla gelen İtalyanlar, Bursaspor’un milli file bekçisi Harun Tekin’i de gözlemledi. Juventus’un scout ekibinin Berke Özer için olumsuz rapor verdiği öne sürülürken, İtalyan yetkililer kaleci Harun Tekin’e ise hayran kaldı. Harun Tekin’in menajeri Ömer Koray Uzun, Bursaspor’un antrenmanında konuyu Başkan Ali Ay ile görüşürken, Juventus temsilcilerinin Harun Tekin’i beğendiğini söyledi.

08 Ocak 2018 İşte 44 yaşındaki Ariel Ortega`nın son hali! Ariel Ortega, jübile maçında oğluyla sarıldığı anın fotoğrafının dövmesini yaptırdı. 44 yaşına giren Arjantinli'nin saçlarının beyazladığı ve bir hayli yaşlandığı görüldü. İlgili Haberi Oku

Konuyla ilgili henüz yeşil-beyazlı kulüpten resmi bir açıklama yayınlanmazken, Juventus’un kaleci Harun Tekin ile ilgili transfer girişiminde bulunup, bulunmayacağı ise merak konusu oldu.