SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Usain Bolt futbolcu oluyor! İşte efsanevi atletin forma giyeceği kulüp

Usain Bolt futbolcu oluyor! İşte efsanevi atletin forma giyeceği kulüp

Dünyanın gelmiş geçmiş en hızlı sprinteri Usain Bolt futbolcu oluyor. Jamaikalı efsanevi atlet mart ayında Borussia Dortmund'la antrenmanlara çıkacağını açıkladı.

Jamaikalı efsanevi sprinter Usain Bolt, futbol kariyerine başlıyor. Sekiz olimpiyat ve 11 dünya şampiyonluğu bulunan futbol aşığı Usain Bolt, atletizmin ardından şansını futbolda deneyecek. İngiliz basınına açıklamalarda bulunan Bolt, mart ayında Borussia Dortmund’la çalışmalara başlayacağını ifade etti.

Bolt, “Mart ayında Dortmund ile çalışmalara başlayacağım. Eğer iyi olduğumu söylerlerse, devam edeceğim” dedi ve ekledi: “Çok sayıda maç izliyorum. Oyunu artık daha iyi anlıyorum. Biraz antrenmanla iyi olacağım. Pozisyon için bir tercihim yok, herkesin fikrini dinleyeceğim” diye konuştu.

Ağustos ayında Daily Star’a açıklamalarda bulunan Bolt’un menajeri Ricky Simms, “Puma'nın CEO'sundan ötürü Borussia Dortmund'a katılacak. Orada antrenmanlara çıkacak” diye konuşmuştu. 14 Ağustos 2017 `Usain Bolt futbolcu olacak` Efsane atlet Usain Bolt'un menajeri Ricky Simms Daily Star'a konuştu. Simms, Bolt'un futbolcu olmayı düşündüğünü ve önlerinde bir düzine teklif olduğunu belirtti. Simms'in açıklamasına göre Bolt'u renklerine bağlamaya en yakın kulüp Borussia Dortmund! İlgili Haberi Oku