SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’de Van Persie ve Ozan Tufan’dan kulüp bulmaları istendi

Fenerbahçe’de Van Persie ve Ozan Tufan’dan kulüp bulmaları istendi

Fenerbahçe, devre arası hazırlıkları için geldiği Antalya’da çalışmalarına bu sabah yaptığı antrenmanla başladı. Sarı-lacivertli yönetim, kamp kadrosunda bulunmayan Van Persie ve Ozan Tufan'a kendilerine kulüp bulmaları için izin verdi.

Fenerbahçe, Süper Lig'e verilen arada çalışmalarına Antalya’da başladı. Teknik Direktör Aykut Kocaman yönetiminde sabah saatlerinde ilk antrenmanına çıkan sarı-lacivertliler, açma germe ve düz koşuyla çalışmalarına başladı. İdman, minyatür kale maç ile devam etti. Fenerbahçe'de Janssen, İsmail, Dirar ve Mehmet Ekici rehabilitasyon çalışması yaptı. Kadro dışı bulunan Robin Van Persie ve Ozan Tufan’a da yönetim tarafından kendilerine kulüp bulmaları için izin verildi.

05 Ocak 2018 Kocaman`dan Ozan Tufan`a: ‘Oğuz Kağan'ın gerisindesin' Fenerbahçe'de Ozan Tufan kamp kadrosuna alınmadı. Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın, “Oğuz Kağan dahil olmak üzere tüm orta saha oyuncularından geride” raporunu yazdığı genç yıldıza direkt aktarıldı. İlgili Haberi Oku

Öte yandan ülkelerinde bulunan Giuliano ve Josef de Souza'nın ise yol izni nedeniyle bir günlük aranın ardından kampa katılacağı öğrenildi.