SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Doğuş Baskonia maçında James Nunnally çok kötü düştü, yürekler ağızlara geldi

Fenerbahçe'nin THY Euroleague normal sezon 16. haftada Baskonia'yı konuk ettiği maçta James Nunnally smaçla tamamladığı hızlı hücumun ardından çok kötü bir şekilde boynunun üzerine düştü. Yüreklerin ağızlara geldiği andan sonra Nunnally sahadan sedyeyle ayrılırken ABD'li oyuncunun bilincinin açık olduğu ve konuşabildiği haberi yüreklerine su serpti. Sosyal medyadan deneyimli basketbolcu için destek mesajları yağdı.

Güncellenme: 09:59, 06/01/2018
Fenerbahçe Doğuş Baskonia maçında James Nunnally çok kötü düştü, yürekler ağızlara geldi

THY Euroleague’de Fenerbahçe Doğuş’un Baskonia’yı konuk ettiği ve parkeden 79-74 galip ayrıldığı karşılaşmada yürekleri ağızlara getiren bir an yaşandı. Maçta üçüncü çeyreğin bitimine 1 dakika 42 saniye kala hızlı bir hücumu smaçla bitirmek isteyen James Nunnally, çok kötü bir şekilde boynunun üstüne düştü ve bir süre yerde hareketsiz kaldı.

Deneyimli basketbolcu, sağlık görevlilerinin parkedeki ilk müdahalesinin ardından sedye ile hastaneye kaldırıldı Nunnally’nin düşmenin etkisiyle kısa süreli bilinç kaybı yaşadığı belirtilirken, hastaneye giderken bilincinin yerine geldiği ve yapılan ilk müdahale sonrasında durumunun iyi olduğu öğrenildi. Nunnally’nin yaşadığı sakatlık sonrası eşinin de gözyaşları içinde salonu terk ettiği görüldü.

FENERBAHÇE’DEN NUNNALLY AÇIKLAMASI

Fenerbahçe Asbaşkanı Ozan Balaban, Baskonia karşılaşması sonrası James Nunnally’nin sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Ozan Balaban yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Nunnally’nin tomografisi, MR'ı çekildi. Bir sıkıntı gözükmüyor. Önlem olsun diye birkaç saat hastanede kalacak.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

James Nunnanlly’nin yaşadığı talihsiz sakatlık ekranları başında maçı izleyenleri de bir hayli korkuttu. Sosyal medyada gündem olan basketbolcu için bir çok ünlü isimden de arka arkaya paylaşımlar geldi.

İLGİLİ HABER THY Euroleague | Fenerbahçe Doğuş 79-74 Baskonia THY Euroleague | Fenerbahçe Doğuş 79-74 Baskonia

Yayınlanma Tarihi:22:29,