SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fernandao’ya Spor Toto Süper Lig’den talip var

Fernandao’ya Spor Toto Süper Lig’den talip var

Osmanlıspor, Fenerbahçe'nin Brezilyalı golcüsü Fernandao'yu kiralamak için girişimlere başladı. İrfan Buz'un kadrosunda görmek istediği golcü oyuncu, kiralık teklifine sıcak bakarsa transferin kısa sürede gerçekleşmesi bekleniyor.

Fenerbahçe’nin golcüsü Fernandao’ya Spor Toto Süper Lig’den bir talip çıktı. Ligin ikinci yarısına kadrosuna güçlendirerek başlamak isteyen ve kendini tehlikeli bölgeden kurtarmayı amaçlayan Osmanlıspor, Brezilyalı golcüye talip oldu. Golcü arayışlarını sürdüren Osmanlıspor Teknik Direktörü İrfan Buz’un deneyimli futbolcuyla bizzat görüşeceği belirtilirken forma şansı bulamayan 30 yaşındaki futbolcunun teklife sıcak bakacağı söyleniyor.

Fernandao’yu kiralık olarak sezon sonuna kadar renklerine bağlamak isteyen Osmanlıspor, golcünün teklife sıcak bakması halinde girişimlerine resmen başlayacağı ifade ediliyor. Kolundaki kırık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Brezilyalı, bu sezon 5 resmi maçta görev alırken, tamamı kupada olmak üzere 2 gol kaydetti.

(Fanatik)

31 Aralık 2017 Aykut Kocaman-Ozan Tufan gerilimi! `Valbuena geri mi geliyor?` Düzenli oynarken bir anda yedek kalmaya başlayan genç futbolcunun, hocası ile yaptığı özel görüşmede yaşanan bir diyalog sıkıntıları artırdı. Aykut Kocaman'ın Ozan'a savunma gerekçelerini göstermesi üzerine aldığı, “Valbuena geri mi geliyor” cevabı bardağı taşırdı. İlgili Haberi Oku