SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

MAÇ SONUCU: Newcastle United 0-1 Manchester City | İngiltere Premier Lig 20. hafta

İngiltere Premier Lig 20. haftasında Newcastle United'a konuk olan lider Manchester City 1-0 galip geldi ve ikinci sıradaki Manchester United ile arasındaki puan farkını 15 yaptı. City üst üste 18. maçını da kazanmayı bildi.

Güncellenme: 00:36, 28/12/2017
MAÇ SONUCU: Newcastle United 0-1 Manchester City | İngiltere Premier Lig 20. hafta

SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier Lig 20. hafta mücadelesinde Newcastle United’a konuk olan Manchester City, 1-0 galip geldi.

Karşılaşmanın 31. dakikasında Raheem Sterling’in attığı golle 1-0 öne geçen Manchester City, ilk yarıyı bu skorla üstün tamamladı.

İkinci yarıda sayısız gol fırsatı yakalayan Manchester City, bulduğu pozisyonları gole çeviremeyince karşılaşma Manchester City’nin galibiyetiyle sona erdi.

Bu sonucun ardından puanını 58 yapan Manchester City, ikinci sıradaki 43 puanlı Manchester United’ın 15 puan önünde yer almış oldu. Newcastle United ise 18 puanda kaldı.

Manchester City böylece üst üste 18. maçını kazanmayı başardı. İLGİLİ HABER Manchester United Menajeri Jose Mourinho Manchester City`ye gönderme yaptı! Manchester United Menajeri Jose Mourinho Manchester City`ye gönderme yaptı!