SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fatih Terim Florya’da köstebek avı başlattı!

Fatih Terim Florya’da köstebek avı başlattı!

Fatih Terim, tesislerden dışarı haber çıkması üzerine köstebek avı başlattı. Herkes tek tek inceleniyor.

3-0 kazanılan Bucaspor maçından sonra basın toplantısına çıkan G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, bir soruya çok sinirlenmişti. Haşan Şaş’ın Florya ziyareti üzerine, “Hocam, Haşan Şaş yardımcılarınızdan biri mi olacak?” dendi. Bunun üzerine tecrübeli çalıştırıcı, “Hayırlı olsun ziyaretine geldi. Ayrıca böyle bir şey olursa ben haber vereceğimi söylemiştim. Bizden sonra Florya epey değişmiş” yanıtını verdi.

BAĞLANTI YOKLAMASI

Fatih Terim’in, “Florya, haber merkezine dönmüş. Bu iş böyle yürümez. Bazı şeyler değişecek. Benim dönemimde benden habersiz hiçbir şey dışarı çıkmazdı” açıklamasının sonrasında köstebek avının başladığı öğrenildi. İmparator’un talimatıyla herkesin incelemeye alındığı iddia edildi. Burada görevli kişiler ve bağlantıları araştırılıyor. Sarı-Kırmızılı ekipte, Fatih Terim rüzgarı sadece sahada değil, tesislerde de etkisini göstermeye başladı.

28 Aralık 2017 Terim ile TFF davasına bilmece gibi atama! Fatih Terim'le tazminat nedeniyle davalık olan TFF, ilginç bir avukat seçiminde bulundu. PFDK başkanlığından istifa ettirildiği iddiaları ayyuka çıkan Av. Hüseyin Karaahmetoğlu, şimdi federasyonu savunuyor. İlgili Haberi Oku