SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Everton’dan tarihi skandal! Taraftar baskısı gecikmedi…

İngiltere Premier League ekiplerinden Everton'ın resmi mağazası skandal bir hataya imza attı. Taraftarların fotoğrafının yer aldığı bir tişört satışa sunan Maviler'in üründe kullandığı fotoğraftaki taraftarların, ezeli rakipleri Liverpool'un taraftarları olduğu ortaya çıktı. Skandal hata üzerine ürün satışan kaldırıldı.

Güncellenme: 21:00, 28/12/2017
Everton’dan tarihi skandal! Taraftar baskısı gecikmedi…

İngiltere Premier League ekiplerinden Everton skandal bir hataya imza attı. Everton resmi mağazasında satışa çıkarılan bir tişörtte kullanılan fotoğraf taraftarı oldukça sinirlendirdi ve ürün satıştan kaldırıldı. “Everton Royal Crowd” ismiyle satışa sunulan tişörtte taraftarlar tribünde atkılarını açmış bir şekilde görülüyor.

Kullanılan fotoğraftaki taraftarların Everton taraftarı değil Liverpool taraftarı olduğu ortaya çıkınca kulübe tepki gecikmedi. Fotoğrafın 1969 yılında oynanan Liverpool-Leeds maçına ait olduğu ve fotoğrafın çekildiği Anfield Road’da 53,750 taraftarın olduğu belirtildi. Ezeli rakibinin taraftarını kullanarak inanılmaz bir hataya imza atan Everton tepkiler üzerine ürünü derhal satıştan kaldırdı.

İLGİLİ HABER Portekiz futbolu şike iddiasıyla çalkalanıyor! Rio Ave`den dört futbolcu soruşturmaya dahil edildi Portekiz futbolu şike iddiasıyla çalkalanıyor! Rio Ave`den dört futbolcu soruşturmaya dahil edildi

Yayınlanma Tarihi:20:46,