SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Rıdvan Dilmen’den Terim sonrası ilk açıklama!

Rıdvan Dilmen’den Terim sonrası ilk açıklama!

NTV Spor Yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fatih Terim ile Galatasaray'ın anlaşmasını canlı yayında değerlendirdi.

Dilmen, Galatasaray’ın, Fatih Terim hamlesini, Dursun Özbek’in son mermisini kullanması şeklinde yorumladı. Dilmen ayrıca Fatih Terim ve TFF için çarpıcı ifadeler kullandı.

İŞTE DİLMEN’İN AÇIKLAMALARI:

TEK MERMİSİ KALMIŞTI

“Beklenmedik bir şey değildi. Dursun Bey’in 4-5. teknik adamı herhalde. Mafya lideri falan değil ama silahında bir tane mermisi kalmıştı. O mermiyi de kullanması gerekiyordu. Bundan sonra atacağı her adım kendisini de götürecekti.

SIR İÇERİSİNDE BİR OPERASYON…

Dursun Bey için önemli bir hamleydi. Fatih Terim boşta olduğu sürece Galatasaray'ın teknik direktörü rahat değildir. Bu Fatih Terim'den kaynaklı değil, CV'sinden kaynaklı… Dursun Bey’in olağanüstü sır içerisinde götürdüğü bir operasyon oldu. Kendisini kutlamak lazım. Kongre kararı alırken muhtemelen kafasında Fatih Terim vardı.

EN ÇOK OH ÇEKEN FEDERASYON OLMUŞTUR

Çok sert bir lig var, çok renkli bir lig olacak. Yayıncı kuruluş için de bir şans. En çok oh çeken de Türkiye Futbol Federasyonu olmuştur. TFF'nin eli kolaylaşmıştır. Geç kaldı ama Dursun Özbek son mermisini kullandı.”

Fatih Terim’in beğeneceği bir oyuncu kadrosu var. Hücumcu bir kadro var. 1-2 transfer yapacaktır. Dolayısıyla bir sıkıntı olmaz..

21 Aralık 2017 Galatasaray`dan ilk Fatih Terim paylaşımı! Galatasaray'da 4. Fatih Terim döneminin heyecanı yaşanıyor. Gündeme oturan açıklamanın ardından Galatasaray'ın resmi Twitter hesabı da Terim'in göreve gelişini paylaşımlarla duyurdu. İlgili Haberi Oku