SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatih Terim’in dördüncü kez Galatasaray’ın teknik direktörlüğü görevine gelmesinin ardından Mehmet Demirkol canlı yayında bu flaş gelişmeyi değerlendirdi. Terim’in yeni görevi ile ilgili duyduğu heyecanın altını çizen Demirkol, tecrübeli hocayı Süper Lig’de çok güçlü rakiplerin bulunduğunu ifade etti.

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen`den Terim sonrası ilk açıklama! Rıdvan Dilmen`den Terim sonrası ilk açıklama!

Demirkol şöyle konuştu:

“Güçlü bir figüre ihtiyacı var Galatasaray’ın da taraftarın da. Bu güçlü figür de yönetimde yok. Herkesin aklına gelen ilk isim de Fatih Terim normal olarak. Yönetim buna mecburdu açık söylemek gerekirse. Sezon ortasında yabancı bir teknik direktör getirip bunları yapmaya çalışmak mantıklı değildi. Tek bir seçenek vardı, yönetim de buna ikna oldu. En dikkat çekici olan Fatih Hoca’nın heyecanı. Yönetim’den önce Fatih Hoca açıkladı. Hoca bu tip durumlarda sessiz olur daha arkadan gelir ama herhalde bu sefer çok heyecanlı, o da kulüpten önce o açıkladı. Ben gördüğümde açıkçası ‘Acaba dedim başka bir şey mi oldu, hesap mı hacklendi’, ama sonrasında kulüpten de açıklama geldi.

İLGİLİ HABER Fatih Terim`in mesajı twitter tarihine geçti Fatih Terim`in mesajı twitter tarihine geçti

Fatih Hoca son görev yaptığında, iki kez üst üste şampiyon olduğunda özellikle ilk senesinde 12-13 kişiyle oynayıp şampiyon olmuştu. Dar ve yeni bir kadro vardı. Bugün de benzer bir kadro var. Ama bu sefer rakipler çok kuvvetli. Hem Beşiktaş oturmuş bir takım. Geniş bir kadrosu var. Fenerbahçe toparlandı. Trabzon toparlanıyor yavaş yavaş. Başakşehir gibi bir fenomen var. Artık bu rakiplerin arasında bu kadro yetmeyebilir. Devre arasında transfer hamlesi olacağını düşünüyorum.”

İLGİLİ HABER İskender Baydar: `Eğer biraz onurları varsa istifa ederler` İskender Baydar: `Eğer biraz onurları varsa istifa ederler`

İLGİLİ HABER Mustafa Cengiz: `Zlatan Ibrahimovic`i getireceğim` Mustafa Cengiz: `Zlatan Ibrahimovic`i getireceğim`

İLGİLİ HABER Fatih Terim Galatasaray`a döndü, Melo çıldırdı Fatih Terim Galatasaray`a döndü, Melo çıldırdı

İLGİLİ HABER Fatih Terim imza sonrası ilk neşteri vuruyor! Yollar ayrılıyor... Fatih Terim imza sonrası ilk neşteri vuruyor! Yollar ayrılıyor...

Yayınlanma Tarihi:08:34,