SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İskender Baydar: ‘Eğer biraz onurları varsa istifa ederler’

Galatasaray eski medya direktörü İskender Baydar, Galatasaray'ın Fatih Terim’le anlaşmanın ardından çok konuşulacak tweet'ler attı.

Güncellenme: 10:20, 22/12/2017
İskender Baydar: ‘Eğer biraz onurları varsa istifa ederler’

Galatasaray eski medya direktörü İskender Baydar, Galatasaray’ın Fatih Terim'le anlaşmanın ardından çok konuşulacak tweet’ler attı.

İLGİLİ HABER Fatih Terim imza sonrası ilk neşteri vuruyor! Yollar ayrılıyor... Fatih Terim imza sonrası ilk neşteri vuruyor! Yollar ayrılıyor...

Baydar’ın attığı tweetler şu şekilde:

Eğer biraz onurları varsa yöneticiler Can Topsakal ile İsmail Sarıkaya ve Kulüp Genel Koordinatörü Celal Canoğuz ile Sportif Direktör Cenk Ergün’ün Terim ile anlaşıldıktan sonra istifa etmesi lazım.. Çok zor değil, ben ettim:)

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol: Fatih Terim çok heyecanlı, hesabı hack`lendi sandım Mehmet Demirkol: Fatih Terim çok heyecanlı, hesabı hack`lendi sandım

Yalnız biz Östersunds maçından sonra “Fatih Terim gelmeli” derken kulüp içinde karşı çıkan, engelleyen yönetici veya profesyonel kim varsa yalakalık olsun diye bugün farklı bir şey yazmayı düşünüyorsa yazmasın; rezil ederim:)

İLGİLİ HABER Fatih Terim`in mesajı twitter tarihine geçti Fatih Terim`in mesajı twitter tarihine geçti

İLGİLİ HABER Mustafa Cengiz: `Zlatan Ibrahimovic`i getireceğim` Mustafa Cengiz: `Zlatan Ibrahimovic`i getireceğim`

İLGİLİ HABER Merve Terim`den `hack` açıklaması! Merve Terim`den `hack` açıklaması!

İLGİLİ HABER Terim geldi Albayrak kendinden geçti! Terim geldi Albayrak kendinden geçti!

Yayınlanma Tarihi:07:30,