SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Galatasaray’da Fatih Terim imzayı attı derhal oyuncularla bir araya geldi

Galatasaray’da Fatih Terim imzayı attı derhal oyuncularla bir araya geldi

Galatasaray'da Fatih Terim imzayı attı ve derhal göreve başladı. Önce futbolcularla bir toplantı gerçekleştiren Terim, daha sonra eşofmanlarını giydi ve ilk antrenmanına çıktı.

Galatasaray’da 4. Fatih Terim dönemi resmen başlarken kararın sosyal medyada etkileri sürüyor. Gündemi alt üst eden bu gelişmenin ardından imzalar atıldı ve Terim sarı-kırmızılı camiaya resmen geri döndü. İmza töreniyle birlikte heyecan artarken Fatih Terim de göreve gelir gelmez Başkan Dursun Özbek ile birlikte futbolcularla bir tanışma toplantısı düzenledi.

Sarı-kırmızılılar resmi Twitter hesabı üzerinden toplantının fotoğraflarını paylaşırken, fotoğraflar bile taraftarların heyecanını katlamaya yetti. Pazar günü Aslan’ın sezonun flaş ekiplerinden Göztepe’iy konuk edeceği karşılaşmada takımının başında yer alacak olan Terim zaman kaybetmeden hazırlıklara da başladı.

22 Aralık 2017 Galatasaray Fatih Terim`in sözleşmesinde yapılan düzeltmeyi KAP`a bildirdi Galatasaray, Fatih Terim'in sözleşmesinin içeriğini paylaşan KAP bildiriminde düzeltmeye gitti. Buna göre Terim, 2017-2018 sezonunun geri kalanı için aylık 1905 TL maaş alacak. İlgili Haberi Oku