SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray hisseleri Terim`le yüzde 7 yükseldi

Galatasaray`ın Borsa İstanbul`da işlem gören hisseleri, teknik direktör olarak Fatih Terim ile görüşmelerin başlandığı haberinin ardından güne yüzde 7,5 yükselişle başladı.

Güncellenme: 10:58, 22/12/2017
Galatasaray hisseleri Terim`le yüzde 7 yükseldi

Galatasaray Sportif AŞ’nin dün gece Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamasında, “Şirketimiz Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü görevi için Fatih Terim’le görüşmelere başlanmıştır.” ifadesine yer verildi.

Galatasaray Sportif AŞ’nin hisseleri bu açıklamanın ardından güne yüzde 7,52 yükselişle başladı ve saat 10.20 itibarıyla önceki kapanışa göre yüzde 5,4 artışla 6,44 lira seviyesinde dengelendi.

Borsa İstanbul’da işlem gören diğer spor şirketlerinin ise karışık bir seyir izlediği görülüyor. Şu dakikalarda Beşiktaş Futbol Yatırımları AŞ hisseleri yüzde 0,73 değer kazancıyla 4,16 liradan, Fenerbahçe Futbol AŞ hisseleri yüzde 0,34 primle 34,95 liradan, Trabzon sportif AŞ hisseleri de yüzde 0,4 azalışla 2,34 liradan işlem görüyor.

İLGİLİ HABER Terim o gün gizlice stattan ayrılmış! İşte ilk sözleri... Terim o gün gizlice stattan ayrılmış! İşte ilk sözleri...

İLGİLİ HABER Arda Turan`ın Galatasaray`a dönüş ihtimali sıfıra indi! Arda Turan`ın Galatasaray`a dönüş ihtimali sıfıra indi!

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol: Fatih Terim çok heyecanlı, hesabı hack`lendi sandım Mehmet Demirkol: Fatih Terim çok heyecanlı, hesabı hack`lendi sandım

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri`ne giriş yaptı SON DAKİKA | Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri`ne giriş yaptı

İLGİLİ HABER Fatih Terim`in Galatasaray`a dönüşü Avrupa basınında Fatih Terim`in Galatasaray`a dönüşü Avrupa basınında