SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Arda Turan’dan Fatih Terim yorumu

Arda Turan’dan Fatih Terim yorumu

Galatasaray'ın ara transferde kadrosuna katmaya çalıştığı iddia edilen Arda Turan, Fatih Terim'in göreve getirilmesinin ardından ilk yorumda bulundu. Yıldız futbolcunun yakın arkadaşı Sedat Yeşilkaya, Arda Turan'ın konu hakkındaki fikrini paylaştı.

Galatasaray’ın eski futbolcusu Sedat Yeşilkaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Arda Turan’ın, Fatih Terim’in Galatasaray’a dönmesiyle ilgili yaptığı yorumu paylaştı.

Galatasaray’da Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından teknik direktörlük koltuğuna Fatih Terim getirilirken, Arda Turan’ın sarı kırmızılı ekibe dönme ihtimalinin kalmadığı yorumları yapıldı.

Milli futbolcu Arda Turan’a yakınlığı ile bilinen eski Galatasaraylı futbolcu Sedat Yeşilkaya ise, “Sizler hala Arda turan ile ugraşsanız da, kaptan 3-4 gün önce Galatasaray’ın her zaman hocası Fatih Terim’dir ve şimdi tekrar gelmelidir dedi. Arda Turan bir değerdir ve ülkemizin yetiştirdiği en kariyerli, en başarılı oyuncudur. Saygı” ifadelerini kullandı.

22 Aralık 2017 Galatasaray hisseleri Terim`le yüzde 7 yükseldi Galatasaray`ın Borsa İstanbul`da işlem gören hisseleri, teknik direktör olarak Fatih Terim ile görüşmelerin başlandığı haberinin ardından güne yüzde 7,5 yükselişle başladı. İlgili Haberi Oku

22 Aralık 2017 SON DAKİKA | Fatih Terim, 1549 gün sonra Florya Metin Oktay Tesisleri`nde Galatasaray ile yeniden anlaşma sağlayan Fatih Terim saat 15.00'te düzenlenecek basın toplantısı öncesi Florya Metin Oktay Tesisleri'ne geldi. Eşofmanlarını giyen tecrübeli teknik adam 1549 gün sonra yeniden Galatasaray idmanına çıktı. İlgili Haberi Oku