SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’dan Fatih Terim yorumu

Galatasaray'ın ara transferde kadrosuna katmaya çalıştığı iddia edilen Arda Turan, Fatih Terim'in göreve getirilmesinin ardından ilk yorumda bulundu. Yıldız futbolcunun yakın arkadaşı Sedat Yeşilkaya, Arda Turan'ın konu hakkındaki fikrini paylaştı.

Güncellenme: 11:57, 22/12/2017
Arda Turan’dan Fatih Terim yorumu

Galatasaray’ın eski futbolcusu Sedat Yeşilkaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Arda Turan’ın, Fatih Terim’in Galatasaray’a dönmesiyle ilgili yaptığı yorumu paylaştı.

Galatasaray’da Igor Tudor’un gönderilmesinin ardından teknik direktörlük koltuğuna Fatih Terim getirilirken, Arda Turan’ın sarı kırmızılı ekibe dönme ihtimalinin kalmadığı yorumları yapıldı.

Milli futbolcu Arda Turan’a yakınlığı ile bilinen eski Galatasaraylı futbolcu Sedat Yeşilkaya ise, “Sizler hala Arda turan ile ugraşsanız da, kaptan 3-4 gün önce Galatasaray’ın her zaman hocası Fatih Terim’dir ve şimdi tekrar gelmelidir dedi. Arda Turan bir değerdir ve ülkemizin yetiştirdiği en kariyerli, en başarılı oyuncudur. Saygı” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Galatasaray hisseleri Terim`le yüzde 7 yükseldi Galatasaray hisseleri Terim`le yüzde 7 yükseldi

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Fatih Terim, 1549 gün sonra Florya Metin Oktay Tesisleri`nde SON DAKİKA | Fatih Terim, 1549 gün sonra Florya Metin Oktay Tesisleri`nde