SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İspanyol basını: ‘Arda Turan en büyük hayranını kaybetti!’

İspanyol basını: ‘Arda Turan en büyük hayranını kaybetti!’

İspanyol basını, Arda Turan'ın Galatasaray'a transferini en çok isteyen isim olan Igor Tudor'un sarı kırmızılı takımdaki görevine son verilmesinden dolayı milli oyuncunun Galatasaray'a gidemeyeceğini yazdı.

Devre arasında Barcelona’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arda Turan’ın Türkiye’ye dönüp dönmeyeceği merakla bekleniyor.

İspanyol basını, Arda Turan’ın bu yıl Galatasaray’a transfer olmasının zor olduğunu iddia etti.

Yayınlanan haberde şu ifadelere yer verildi. Barcelona takımının orta saha oyuncularından Arda Turan’ın Galatasaray’a transferi zora girdi. Sebebi ise Arda’nın, Galatasaray’daki en büyük hayranı Igor Tudor’un görevden alınması.

Yaz transfer döneminden bu yana Arda Turan’ın Galatasaray’a transfer edilmesini isteyen Igor Tudor’un, Yeni Malatyaspor yenilgisi sonrasında görevine son verildi. Bu ayrılık sonrasında Arda’nın da Galatasaray’a devre arasında transfer olması zora girdi.

21 Aralık 2017 Burak Elmas ismi Galatasaray`ı ayağa kaldırdı! Twitter yıkılıyor... Galatasaray'da 20 Ocak'ta yapılacak seçimli olağanüstü genel kurul öncesi başkanlık adayı için sürpriz bir isim gündeme geldi. Sarı kırmızılıların eski başkanlarından Faruk Süren'in damadı Burak Elmas ismi sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İlgili Haberi Oku