SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Adnan Polat aday olacak mı? Açıkladı…

Adnan Polat aday olacak mı? Açıkladı…

Galatasaray'ın eski başkanlarından Adnan Polat, kesinlikle aday olmayacağını açıkladı

Galatasaray’ın eski başkanlarından Adnan Polat, kesinlikle aday olmayacağını açıkladı. Polat, “İşim başımdan aşkın. Uzaktan takip ediyorum. Ne adayım ne de birini destekliyorum” dedi. Polat, olağanüstü seçimle ilgili olarak ise “Bir süreç başlattılar ve o devam ediyor” yorumunu yaptı.
Galatasaray Kulübü eski Başkanı Adnan Polat, Galatasaraylılar Platformu toplantısında, “Bu gidişle 2021 yılında ancak şunu göreceğiz, Galatasaray’ın elinde gayrimenkul olarak bir şey kalmayacak. Gelirleri sadece stat, yayın ve sponsorluklardan ibaret olacak. Bu da yıllık 80-120 milyon dolar arasında olabilecek. Benim yeteneksizlikten, beceriksizlikten, usulsüzlükten işine son verdiğim adamlara şimdi 20-50 bin lira maaşlar ödeniyor. Galatasaray’da iç barış olmadan, herkese eşit mesafede duran bir tüzük yapılmadan ve Galatasaray’da hırsızlıklar masaya konmadan Galatasaray’ın iyileşeceğine ben inanmıyorum” açıklamasında bulunmuştu.

20 Aralık 2017 Galatasaray`da Hakan Balta Igor Tudor`un ayrılığının ardından yeniden A takım idmanında Galatasaray'da sezon başından beri kadro dışında kalan deneyimli savunmacı Hakan Balta, A takımın bugün yapılan antrenmanda yer aldı. İlgili Haberi Oku