SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester City’den sosyal medyada Fellaini’yi üzen yanıt!

Manchester City'nin Fransızca resmi hesabı, takipçilerinden sisler içindeki oyuncunun kim olduğunu tahmin etmelerini istedi. Bir taraftar "Fellaini" yanıtı verince hesabın cevabı oldukça sert oldu: "Hayır, fotoğraftaki bir futbolcu."

Güncellenme: 12:02, 19/12/2017
Manchester City’den sosyal medyada Fellaini’yi üzen yanıt!

SKOR DIŞ HABERLER / İngiltere Premier League’de sezona damga vuran Manchester City, sosyal medyada da gündeme oturmuş durumda. Manchester’ın mavi cephesinin Fransızca resmi Twitter hesabının paylaştığı bir fotoğraf ve taraftarla girilen diyalog sosyal medyaya damga vurdu.

Geçen gün City’nin sis altında yaptığı antrenmandan Leroy Sane’nin bir fotoğrafını paylaşan hesap, “Sisler tarafından gizleneni bulabiliyorsanız sizinle baş edilemez” ifadesini kullanırken bir futbolsever saç stilinden esinlenerek fotoğraftaki kişinin Manchester United’ın orta saha oyuncusu Marouane Fellaini olduğunu tahmin etti.

Resmi hesabın bu tahmine verdiği yanıt ise “Hayır, fotoğraftaki bir futbolcu” oldu. Bu sert yanıt binlerce beğeni aldı. Premier League’de liderlik koltuğunda oturan Manchester City, en yakın takipçisi Manchester United’ın 11 puan önünde yer alıyor.

İLGİLİ HABER Deplasman dönüşü Adana Demirspor taraftarından korkunç saldırı! Deplasman dönüşü Adana Demirspor taraftarından korkunç saldırı!

Yayınlanma Tarihi:11:37,