SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’un yıldızı Nasri’nin menajerinden transfer açıklaması

Antalyaspor'un sezon başında transfer ettiği Fransız yıldız Samir Nasri'nin menajeri, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 17:29, 19/12/2017
Antalyaspor’un yıldızı Nasri’nin menajerinden transfer açıklaması

Sezona Nasri, Menez, Djourou, Vainqueur gibi yıldız isimleri transfer ederek iddialı bir başlangıç yapmak isteyen ancak düşme hattından kurtulamayan Antalyaspor’da görevi bırakan Başkan Ali Şafak Öztürk’ün danışmanı George Gardi, İtalyan basınına açıklamalarda bulundu. Samuel Eto’o ile birlikte Samir Nasri’nin de menajerliğini yürüten Gardi, Leonardo’nun takımdan ayrılışını şu sözlerle değerlendirdi:

“Leonardo Antalyaspor’un başına hassas bir durumda geldi. Antalyaspor’un son sıralarda olmasının yanı sıra birçok sakat oyuncu Leonardo’nun istediği takımı kurmasına engel oldu. Başkan Ali Şafak Öztürk, futbol dışındaki sorunlar nedeniyle istifa etmeye karar verdiğinde, Leonardo da ayrılmayı tercih etti. Çünkü buraya özel bir proje için gelmişti.”

İLGİLİ HABER Antalyaspor geçen sezonu arıyor Antalyaspor geçen sezonu arıyor

Gardi, Antalyaspor’da forma giyen birçok futbolcuya İtalya’dan talipler olduğunu belirtirken, Nasri ile ilgili “Bazı oyuncular için İtalya’dan birkaç teklif var. Bazılarının gerçekleşmesi mümkün olabilir. Şahsen ben, Nasri’yi Inter’de görmek isterim, Icardi’nin arkasında” yorumunda bulundu.