SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘Arda dönmeli mi?’ anketine Arda’dan ‘Hayır’

‘Arda dönmeli mi?’ anketine Arda’dan ‘Hayır’

Arda Turan, Instagram’da bir Galatasaray sayfasının "66 numaralı Arda dönmeli mi?" anketine "Hayır, dönmemeli" yanıtını verdi.

Barcelona’da forma şansı bulamayan ve ayrılması gündemde olan Arda Turan’ın ismi Galatasaray’la anılıyordu.

Hakkında sık sık transfer haberleri çıkan Arda’yla Galatasaray’ın yanı sıra Fransız devi Monaco’nun da ilgilendiği iddia edilmişti.

16 Aralık 2017 Arda Turan için flaş Beşiktaş iddiası! 6 ay planı... Siyah-beyazlı kulislerde, Arda Turan'ın sezon sonuna kadar kiralanacağı konuşuluyor. Tecrübeli oyuncunun ailesinin de Galatasaray'a kırgınlıkları nedeniyle bu transfere olumlu yaklaştığı iddia ediliyor İlgili Haberi Oku

Galatasaray’da bu transfer girişimi sık sık yalanlanırken, Arda Turan da İnstagram'da bir Galatasaray sayfasının “66 numaralı Arda dönmeli mi?” anketine “Hayır, dönmemeli” yanıtını verdi.

Ahmet Bulut yalanlamıştı

‘Türkiye’den hiçbir kulüple görüşmemiz olmadı, bunun mukavele şartlarıyla alakası da yok. Teklif gelmedi. Teklif yokken ‘Evet’ ya da ‘Hayır’ gibi bir şey demesi olamaz. Erken bir şey söylemek zor. Bir görüşmelerim var ama isim verirsem doğru olmaz. Çünkü o kulüpler “Bizi kullanıyor.” diyebilir ancak sürekli olarak görüşmelerim var.’ demişti.

(Milliyet)

16 Aralık 2017 Ünal Aysal`dan Adnan Polat`a cevap Galatasaray'ın eski başkanları Adnan Polat ve Ünal Aysal arasındaki düelloda yeni perde. Adnan Polat'ın yaptığı açıklamalara Ünal Aysal'dan yanıt geldi. İlgili Haberi Oku