SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son Dakika! | Burak Yılmaz’ın ifadesi ortaya çıktı!

Sarıyer’de kaza yapan futbolcu Burak Yılmaz'ın ifadesi ortaya çıktı. Tecrübeli futbolcunun kaza yerinden ayrılma sebebi de belli oldu.

Güncellenme: 18:02, 11/12/2017
Son Dakika! | Burak Yılmaz’ın ifadesi ortaya çıktı!

Tugay SADAY / SÖZCÜ

İstanbul’da Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı'ya ait Ferrari ile takla attıktan sonra bir cipe çarpıp durabilen ve kazanın ardından kayıplara karışan Milli futbolcu Burak Yılmaz, dün akşam saatlerinde Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ifade verdi.

Milli futbolcu Burak Yılmaz kullandığı 34 ET 0056 plakalı Ferrari California marka lüks spor otomobil ile önceki gün sabaha karşı saat 05.00 sıralarında Sarıyer'de kazaya karıştı. Kullandığı lüks araçla takla attıktan sonra bir cipe çarparak duran Burak Yılmaz kazanın ardından, olay yerinden uzaklaştı.

Emniyette İfade Verdi

Bir süre sessizliğini koruyan Yılmaz önce sosyal medya hesabından açıklama yaptı ardından dün akşam saatlerinde Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ifade verdiği ortaya çıktı. Burak Yılmaz’ın emniyette verdiği ifadede kaza yaptığını kabul ederek, ”Seyir halindeyken araç hızlanınca, aracın kontrolünü kaybettim. Araç savrulup takla attıktan sonra bir araca çarparak durdu. Araçtan indiğimde bir cipe çarptığımı gördüm.” dediği öğrenildi.

Ayrıca Yılmaz’ın olay yerinden hemen ayrılması ile ilgili, kazadan sonra karakola giderek ifade vermesi gerektiğini bilmediği için karakola gitmediğini söylediği belirtildi.

İLGİLİ HABER Burak Yılmaz`ın kaçışının `bedeli` en az 1 buçuk milyon! Burak Yılmaz`ın kaçışının `bedeli` en az 1 buçuk milyon!

Yayınlanma Tarihi:17:49,